Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

925 stemmen
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro League. De Waaslanders willen in de komende weken echter nog enkele records scherper stellen. Ondertussen kan sportief architect Bob Peeters de promotie al tot in de puntjes voorbereiden.

De immer sympathieke ex-Rode Duivel ging na zijn trainerscarrière aanvankelijk als trainer aan de slag. In die hoedanigheid legde hij een parcours met ups en downs af. Ondertussen werkte hij ook als (televisie-)analist. Een rol die hem op het lijf geschreven stond. Toch ging Peeters in de zomer van 2024 nog een andere uitdaging aan.

Zo kreeg hij een bestuurlijke rol bij Beveren, waar de ex-spits het sportieve beleid ging uitstippelen. Dat bleek een verrassend goede zet. In het eerste seizoen met Peeters aan de knoppen stegen de Waaslanders meteen van plek 8 naar 4 in de Challenger Pro League. Dit seizoen zijn de successen echter nog een pak groter.

LEES OOK: 'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Werk aan de winkel

Na 27 speeldagen heeft Beveren immers nog steeds geen competitieduel verloren. Met een straffe reeks van 75 op 81 is de club nu al zeker van de titel in de Challenge Pro League. En ook het ticket voor de Jupiler Pro League is al een tijdje binnen. Dat gegeven levert de club alvast een belangrijk voordeel op.

Zo kan Beveren nu al beginnen met de voorbereiding op de terugkeer naar het hoogste niveau. Dat komt bijzonder goed van pas. Want hoewel de resultaten dit seizoen uitzonderlijk zijn, zijn de meeste waarnemers het erover eens dat er nog heel wat moet gebeuren om komend seizoen op een waardige manier mee te draaien in de JPL.

Ervaren versterking gezocht

Dat beseft is intern echter ook aanwezig. Tegenover ESPN laat Peeters verstaan dat hij wil voortbouwen op de huidige kern, maar dat er zeker ook versterking zal bij komen. "Ik denk dat we ongeveer tachtig procent van deze groep willen - en hopelijk kunnen - meenemen. Maar er moeten wel gerichte versterkingen bij", aldus Peeters, die vooral mikt op relevante ervaring. "Dit seizoen hebben we veel spelers gehaald die dit niveau kennen, zoals de 37-jarige Christian Brüls. Volgend jaar speel je tegen clubs als Club Brugge, Union en Anderlecht. Dan moet je ook spelers hebben die weten wat er nodig is op dat niveau."

Beveren heeft zijn plaats in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

7
7
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

109
109
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

195
195
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

276
276
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

217
217
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

149
149
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

62
62
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

204
204
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

198
198
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

39
39
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

123
123
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

276
276
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

147
147
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

348
348
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

101
101
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

522
522
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

512
512
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

338
338
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

91
91
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

179
179
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

910
910
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

47
47
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

140
140
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

79
79
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

33
33

Meer sportnieuws