'Club maakt statement: duizelingwekkende prijs Jashari'

door
'Club maakt statement: duizelingwekkende prijs Jashari'

De kans bestaat dat Ardon Jashari dan toch vertrekt na amper één seizoen bij Club Brugge. Ook AC Milan heeft zich nu gemeld voor de 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League. Maar Blauw-Zwart maakte al snel duidelijk dat de Zwitser enkel voor de absolute hoofdprijs vertrekt.

Een jaartje geleden arriveerde de middenvelder als een nobele onbekende in Brugge. Bij FC Lüzern had Jashari weliswaar mooie dingen laten zien, maar niemand die verwacht had dat hij zo zou ontbolsteren. Zeker niet na een wat aarzelende start. Maar enkele maanden later geldt hij volgend zijn collega's tot de beste speler op de Belgische velden.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Gegeerd in heel Europa

Zijn knappe prestaties in Brugge zijn ook elders niet onopgemerkt gebleven. In de voorbije weken werd de Zwitser immers aan verschillende grote clubs gelinkt. Manchester City zou zijn dossier volgen. Bij Paris Saint-Germain is sportief architect Luis Campos erg gecharmeerd door hem, net zoals Borussia Dortmund-hoofdcoach Niko Kovac.

Vrijdag raakte dan weer bekend dat ook AC Milan in de markt is. De Rossoneri verkochten Tijjani Reijnders voor een prijs die kan oplopen tot 70 miljoen euro en willen met die opbrengsten versterking voor het middenveld aantrekken. Daarbij zou Jashari als één van de toptargets gelden. Maar in tegenstelling tot bepaalde berichtgeving, is van een akkoord met Milan nog lang geen sprake.

Club doet Milan schrikken

Vrijdag zou weliswaar een nieuw onderhoud hebben plaatsgevonden met de zaakwaarnemers van Jashari. Er zou ook navraag zijn gedaan in Brugge naar de mogelijke transfervoorwaarden. Maar van een concreet bod uit San Siro is voorlopig geen sprake. En volgens de bekende transferwatcher Gianluca Di Marzio is de kans klein dat daar snel verandering in zal komen.

Zo beweert hij dat Milan voorlopig niet kan voldoen aan de verreisten van Club Brugge, die veel te hoog liggen. Blauw-Zwart, dat Jashari liefst nog een jaartje houdt, verlangt dan ook de absolute jackpot. Volgens Het Nieuwsblad is een recordsom van 40 miljoen euro het absolute minimum en hoopt men zelfs op meer. Door die hoge voorwaarden is de kans op een snelle doorbraak (met eender welke club) erg klein. Maar de transferperiode duurt natuurlijk nog lang en ook een vertrek na de Europese voorrondes zou uitgesloten zijn.

Jashari blijft gewoon in Brugge ...

Meest recent

Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

3
3
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

30
30
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

27
27
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

66
66
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

62
62
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

22
22
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

89
89
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

164
164
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

221
221
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

115
115
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

25
25
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

358
358
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

67
67
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

182
182
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

110
110
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

76
76
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

73
73
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

99
99
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

93
93
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

163
163
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

176
176
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

95
95
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

266
266
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

75
75
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

91
91

Meer sportnieuws