'Club Brugge casht: Jashari geeft jawoord aan AC Milan'

2115 stemmen
'Club Brugge casht: Jashari geeft jawoord aan AC Milan'

Charles De Ketelaere kon de torenhoge verwachtingen niet inlossen, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om bij Club Brugge te komen shoppen. Zo staat Maxim De Cuyper er op de verlanglijst als opvolger van Théo Hernandez, en zou nu ook Ardon Jashari nadrukkelijk in beeld zijn in San Siro. Daar heeft men alvast vertrouwen in een goede afloop in het dossier.

Na een teleurstellend seizoen willen de Rossoneri, die al Massimiliano Allegri aanstelden als nieuwe coach, grote kuis houden in de kleedkamer. Vooral op het middenveld is er heel wat werk aan de winkel. Zo vertrok Tijjani Reijnders al voor minstens 55 miljoen naar Manchester City, terwijl Yunus Musah voor 25 miljoen op weg is naar Napoli. Aan geld om hun schoenen te vullen geen gebrek.

Nadat eerder Raphael Onyedika al naar voren werd geschoven als een potentieel target zou sportief directeur Igli Tare zijn zinnen nu dus op Jashari hebben gezet. Ondertussen bevestigen diverse bronnen in Italië dat hij reeds persoonlijk contact opnam met de entourage van de 22-jarige Zwitser. Onder andere volgens La Gazzetta dello Sport neemt de interesse uit Milaan concrete vormen aan.

LEES OOK: AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

Jashari droomt van Milan

Al ligt de focus eerst wel nog op zijn landgenoot Granit Xhaka als partner voor Luka Modric, bij wie naar verluidt louter nog de officiële aankondiging ontbreekt. Elders luidt het dan weer dat Milan de deal vlug wil afronden om kapers op de kust zoals PSG, Manchester City, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen, waar Jashari mogelijk dan net de opvolger zou worden van Xhaka, te snel af te zijn.

Hoewel hij dus ook door andere topploegen het hof wordt gemaakt beschikt Milan misschien wel over een grote troef in de jacht op het gegeerde goudhaantje. Tenslotte is Jashari naar eigen zeggen al van jongs af aan fan van de Rossoneri. "Hier spelen is een droom die uitkomt", vertelde de linkspoot toen hij vorig seizoen in de Champions League met Blauw-Zwart op bezoek ging in San Siro.

Club Brugge eist jackpot

Ondanks zijn bereidwilligheid om in Brugge te blijven, waar hij tot medio 2029 vastligt, zou Jashari zelf een overstap dan ook best zien zitten. Van een persoonlijke overeenkomst is nog geen sprake, maar de gesprekken tussen Milan en zijn entourage verlopen volgens Het Nieuwsblad alleszins in een constructieve sfeer. Ook volgens de krant is het Tare dan ook menens om hem binnen te halen.

Een akkoord is wel nog veraf: op clubniveau moeten de onderhandelingen zelfs nog worden opgestart. Al lijkt dat nu nog slechts een kwestie van tijd. Nadien kan de deal in een stroomversnelling belanden, want Milan zou 35 miljoen op tafel willen leggen. Club mikt weliswaar nog iets hoger voor de viervoudig international, die zich met twee assists tegen de VS zopas alweer in de kijker speelde.

Hoeveel is Jashari waard?

Meest recent

"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

36
36
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

74
74
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

7
7
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

99
99
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

68
68
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

610
610
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

308
308
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

393
393
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

44
44
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

334
334
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

301
301
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

219
219
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

105
105
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

104
104
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

295
295
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

82
82
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

184
184
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

476
476
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

169
169
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

106
106
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

227
227
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

259
259

Meer sportnieuws