'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

door
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede invalbeurt in de thuismatch tegen Oekraïne, wordt Alexis Saelemaekers opnieuw in de selectie verwacht. Ondertussen is het uitkijken naar waar zijn toekomst op clubniveau ligt.

De 25-jarige flankspeler was in maart één van de meest opvallende namen in de eerste selectie van bondscoach Rudi Garcia. Onder diens voorgangers was Saelemaekers er ook af en toe bij, een vaste waarde was hij echter allerminst. Maar het was anderzijds ook geen grote schok dat Garcia hem oproep.

LEES OOK: "Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Sterk seizoen in Rome

Het jeugdproduct van RSC Anderlecht is immers bezig aan een meer dan degelijk seizoen bij AS Roma. De Giallorossi namen hem vorige zomer op huurbasis over van AC Milan. En dat bleek een goede zet. Een enkelblessure gooide even roet in het eten, de laatste maanden staat hij echter doorgaans in de basis.

Het huidige systeem van de Romeinen, waarbij hij de rechterflank voor zijn rekening neemt met drie centrale verdedigers in zijn rug, ligt Saelemaekers dan ook als gegoten. Met onder meer 6 goals en 6 assists was hij ook regelmatig beslissend. Desondanks staat een groot vraagteken achter zijn toekomst.

Engelse interesse

Roma huurt Saelemaekers immers zonder aankoopoptie. Voor een verlengd verblijf zal Roma dus opnieuw met Milan om tafel moeten gaan. Geoffrey Moncada, sportieve baas bij de Milanezen bevestigde afgelopen weekend dat er contacten lopen, van een doorbraak is echter nog lang geen sprake. Bovendien liggen kapers op de kust.

Ook Nottingham Forrest heeft de Rode Duivel immers op de verlanglijst staan en volgens Pianeta Milan is de Premier League-revelatie behoorlijk concreet. Daarnaast speelt ook de transfersom een rol. Het genoemde medium beweert dat Milan minstens 20 miljoen euro verlangt en geen genoegen neemt met minder. Afwachten dus wie aan die voorwaarden zal voldoen.

Indien iedereen fit en in vorm, zit Saelemaekers dan in uw selectie bij de Duivels?

Meest recent

Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

2
2
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

73
73
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

111
111
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

42
42
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

29
29
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

97
97
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

223
223
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

46
46
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

73
73
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

48
48
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

27
27
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

370
370
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

304
304
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

117
117
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

193
193
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

125
125
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

75
75
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

107
107
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

201
201
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

445
445
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

443
443
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

766
766
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

396
396

Meer sportnieuws