'KV Mechelen en KRC Genk sluiten deal: prijskaartje bekend'

door
'KV Mechelen en KRC Genk sluiten deal: prijskaartje bekend'

KV Mechelen flirtte heel even met de degradatie, maar na de klinkende zege tegen Dender ligt Malinwa plots op koers voor een Europees ticket. Intussen wordt de blik ook al op volgende zomer gericht. Tenslotte krijgt de opvolger van Tim Matthys dan heel wat dossiers op zijn bord.

De sportief directeur werd vorige week verrassend bedankt voor bewezen diensten Achter de Kazerne, waar hij de voorbije jaren nochtans goed werk leverde. Wie zijn schoenen moet vullen is voorlopig nog steeds niet bekend, maar dat er straks werk aan de winkel is staat wel vast.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Aziz blijft in Mechelen

Zo gaan heel wat sterkhouders, waaronder Benito Raman, Nikola Storm, Patrick Pflücke en Rafik Belghali, hun laatste contractjaar in. De verbintenissen van Stephen Welsh, Bas Van den Eyden, Nacho Miras, Julien Ngoy, Daam Foulon en Geoffrey Hairemans lopen zelfs nu reeds af.

Dat laatste duo trekt alvast naar Antwerp, maar wat er met de huurlingen Ahmed Touba en Aziz Ouattara te gebeuren staat valt eveneens nog af te wachten. In beide gevallen zou KV Mechelen wel over een aankoopoptie beschikken. De kans lijkt dan ook groot dat die zal worden gelicht.

Genk vangt 1 miljoen

Meer nog: volgens AfricaFoot is het zo goed als zeker dat Ouattara definitief wordt overgenomen van KRC Genk, dat ruim drie jaar geleden twee miljoen op tafel legde voor de nu 24-jarige Ivoriaan. Daar wist hij de verwachtingen echter niet in te lossen, waarop Malinwa een uitweg bood.

Hoewel de middenvelder nog altijd hoogtes met laagtes afwisselt zou hij in zijn 28 optredens het bestuur toch hebben overtuigd van zijn kwaliteiten. Een jaar voor zijn contract in Genk afloopt moet Ouatarra, die in Mechelen tot medio 2029 kan tekenen, naar verluidt één miljoen kosten.

Goede deal voor Malinwa?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

194
194
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

76
76
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

36
36
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

40
40
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

325
325
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

57
57
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

441
441
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

219
219
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

398
398
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

339
339
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1315
1315
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

431
431
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

729
729
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

320
320
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1059
1059
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

96
96
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

366
366
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws