TRANSFERUURTJE: 'Club vindt spits, KVM verliest sterkhouder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt spits, KVM verliest sterkhouder'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lijken ze op zoek naar een opportuniteit voor in de spits. Daarvoor zouden ze uitgekomen zijn in Bulgarije, waar ze hun oog zouden laten vallen hebben op Mustapha Sangaré. De 26-jarige Malinees is aan de slag bij Levski Sofia, waar hij zich ook in de kijker van enkele andere ploegen speelde.

Ondertussen blijft er aan uitgaande zijde een recordtransfer in de pijplijn zitten. Dat zou weleens Joel Ordoñez kunnen worden. Vanuit Engeland blijft Liverpool genoemd worden als mogelijke bestemming, net als Chelsea, Brighton en Aston Villa. Club zou mikken op een transfersom van maar liefst 45 à 50 miljoen euro.

KV Mechelen ziet in de zomer nog maar eens een sterkhouder gratis de deur uitlopen. Daam Foulon zou met de club geen akkoord bereikt hebben om zijn aflopende contract te verlengen en kan dus transfervrij verkassen. Antwerp wordt al genoemd als mogelijke bestemming voor de 25-jarige linksachter.

De Great Old mag op termijn ook hopen op de terugkeer van een goudhaantje. Arthur Vermeeren geeft aan dat hij zeker niet uitsluit dat hij ooit weer bij Antwerp aan de slag gaat. Dat is echter wel verre toekomstmuziek, want eerst lonkt nog een lange carrière in het buitenland.

Bij STVV zou het verhaal van Didier Lamkel Zé alweer snel kunnen eindigen. Het enfant terrible ontbrak vorig weekend in de kern voor de cruciale match tegen OHL nadat hij enkele trainingen gemist had. Hij lijkt zich alweer onmogelijk gemaakt te hebben en dus lijkt de kans op een vertrek in de zomer groot.

🔥 Wat iedereen nu leest

Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"
Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst
Heel groot nieuws rond Antwerp-fan Viktor Verhulst

Zal Club Brugge in de zomer het Belgische transferrecord verbreken?

Meest recent

'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

12
12
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

44
44
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

47
47
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

158
158
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

101
101
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

137
137
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

309
309
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

50
50
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

709
709
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

222
222
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

289
289
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

776
776
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

93
93
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

852
852
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

341
341
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

519
519
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

494
494
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

269
269
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

882
882
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

501
501
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

408
408
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1200
1200
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

2990
2990

Meer sportnieuws