'Antwerp ziet na Butez nog een transfer in het water vallen'

door
'Antwerp ziet na Butez nog een transfer in het water vallen'

Er lijken momenteel maar weinig Belgische clubs zo in de weer te zijn op de transfermarkt als Antwerp. Technisch directeur Marc Overmars bleek de voorbije dagen al bezig met verschillende dossiers, al kennen die niet allemaal een gelukkige afloop.

Zo raakte zaterdag bekend dat de verwachte overgang van Jean Butez naar Lens alsnog afgeketst is. Dat is een domper voor de Great Old, want die hoopte nog enkele miljoenen te incasseren voor zijn doelman.

LEES OOK: Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Boca haakt alsnog af voor Costa

Nu blijkt ook een andere uitgaande transfer nog in het water te vallen. De laatste tijd werd Ayrton Costa gelinkt aan een terugkeer naar Argentinië. De linksachter streek pas in de zomer neer, maar kon nog niet overtuigen en zat in de laatste wedstrijden op de bank.

Boca Juniors stond klaar om hem terug naar zijn thuisland te halen. De clubs leken dicht bij een akkoord te staan, maar nu komt het nieuws dat de transfer toch niet door zou gaan. Boca zou de stekker uit de onderhandelingen getrokken hebben.

Trainer verzet zich tegen transfer

Dat zou gebeurd zijn na een tussenkomst van Fernando Gago, de trainer van Boca. De transfer van Costa kwam er immers op initiatief van het clubbestuur, maar Gago gaf aan dat hij diens komst niet zag zitten.

Daardoor lijkt Antwerp dus ook in dit dossier met lege handen achter te blijven. Costa blijft dus voorlopig gewoon op de Bosuil. Hij speelde zaterdag alvast gewoon de volle 90 minuten mee in het oefenduel tegen PEC Zwolle.

Kan Costa nog van waarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

9
9
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

53
53
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

23
23
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

239
239
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

241
241
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

73
73
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

136
136
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

84
84
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

263
263
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

100
100
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

233
233
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

823
823
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

242
242
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

84
84
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

136
136
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

101
101
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

69
69
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

144
144
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

797
797
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

482
482
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

444
444
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

186
186
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

286
286
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

506
506

Meer sportnieuws