TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij City, topclubs strijden om Lammens'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis bij City, topclubs strijden om Lammens'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

Jupiler Pro League

Antwerp lijkt alsmaar meer te moeten vrezen voor een vertrek van Senne Lammens. Na Manchester United zou nu ook Arsenal interesse tonen in de 22-jarige doelman. De Great Old zou alvast een prijskaartje van minstens 10 miljoen euro bepaald hebben.

Daarnaast blijkt ook Jacob Ondrejka gegeerd. De Zweedse winger wordt in Turkije plots gelinkt aan Besiktas. Dat zou hem deze winter al willen binnenhalen.

Ook bij AA Gent zien ze een doelman vertrekken. Daar nemen ze afscheid van Daniel Schmidt, die dit seizoen vrede moest nemen met een rol als tweede doelman. Hij zou terugkeren naar Japan, waar hij een akkoord op zak heeft met Nagoy Grampus.

De Buffalo's grijpen wel naast enkele verhoopte extra miljoenen. Ze beschikten over een doorverkooppercentage op Gift Orban, maar dat zal niet geactiveerd worden. De Nigeriaan staat immers op het punt om Lyon te verruilen voor Hoffenheim tegen een som van 'slechts' 12 miljoen euro, waardoor Lyon geen winst maakt.

Anderlecht is dan weer in blijde verwachting van de komst van Cesar Huerta. De Mexicaan zou donderdag op het vliegtuig naar België moeten stappen. Al blijft het toch een slag om de arm houden, want Pumas zou nog moeilijk doen over de transfersom.

Club Brugge lijkt deze winter vooral naar opportuniteiten te speuren. Zo bereiden ze zich al voor op een wissel van de wacht op het middenveld. Daarvoor zouden ze hun oog laten vallen hebben op Leon Belcar, een 22-jarige Kroaat van NK Varazdin. Ook AZ en Rangers zouden hem graag willen.

Buitenland

Manchester City wil zich deze maand versterken, maar mogelijk zullen ook enkele spelers vertrekken. Twee grote namen zouden alvast in aanmerking komen voor een transferKyle Walker geniet interesse van verschillende Saudische clubs, terwijl Jack Grealish naar Newcastle United en Tottenham zou kunnen.

Ook Manchester United houdt een grote kuis. Daar zou Ruben Amorim van maar liefs vijf spelers af willen, liefst al in januari. Victor Lindelöf, Casemiro, Christian Eriksen, Marcus Rashford en Joshua Zirkzee komen niet voor in de plannen van de Portugees.

Bij Bayern München denken ze al aan de toekomst, meer bepaald aan het toekomstige pensioen van Manuel Neuer. Dan zal een nieuwe doelman moeten komen en daarvoor zouden enkele oude bekenden van de JPL in aanmerking komen. Bart Verbruggen (Brighton) en Zion Suzuki (Parma) zouden op het lijstje staan, al zou Jonas Urbig (FC Köln) de voornaamste kandidaat zijn.

Kan Antwerp nog meer dan 10 miljoen krijgen voor Lammens?

Meest recent

“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

5
5
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

35
35
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

18
18
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

53
53
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

97
97
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

222
222
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

126
126
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

142
142
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

213
213
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

304
304
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

99
99
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

261
261
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

268
268
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

188
188
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

97
97
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

308
308
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

259
259
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

328
328
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

117
117
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

346
346
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

132
132
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

187
187
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

476
476
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

228
228

Meer sportnieuws