Ruben Van Gucht deelt ferme 'rechtse' uit: "Waar the f*ck..."

door
Ruben Van Gucht deelt ferme 'rechtse' uit:

Ook na zijn 'relatiebiecht' gaat er geen week voorbij of Ruben Van Gucht is in de 'boekjes' te vinden. De VRT-presentator ging recent nog door het stof na een positieve alcoholtest maar gaf zelf ook nog een paar interviews. Daarin kwam er nu een opvallende uithaal.

LEES OOK: Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

Zomer vol 'zwoele' stormen

Van Gucht gaf eerder al aan dat hij hoopte dat de 'storm rond zijn persoon ging liggen'. Meer dan eens verscheen de blonde sportpresentator immers in het nieuws omwille van relationele escapades.

Zo was er in de zomer nog het opvallende blote benen-incident, op het EK. Bij een interview aan Radio2 waren er plots twee blote vrouwenbenen te zien op de camera van Ruben.

Ondertussen weten we dat Van Gucht er een andere relatiestijl op nahoudt als een pak mensen, iets wat hij zelf trouwens de meest normale zaak van de wereld vindt, zo leren we bij Humo.

"We zijn achteruit gekacheld"

“Kijk naar de vrijheid, blijheid uit de jaren 60 en 70, de tijd dat mijn ouders jong waren, en hoe we als maatschappij op dat vlak de voorbije jaren achteruit zijn gekacheld. Echt, ik zou het supertof vinden als we iedereen gewoon weer zijn eigen keuzes zouden laten maken en elkaar verder met rust laten", aldus Ruben.

Van Gucht kreeg naar eigen zeggen ontelbaar veel reacties na zijn uitspraken in Het Huis. “Ik heb in de afgelopen vijftien jaar nog nooit zoveel reacties gekregen als na die uitzending: echt honderden berichten, zelfs nu nog. Je krijgt bijna het idee dat heel Vlaanderen met dat thema bezig is, terwijl ik ook wel weet dat veel mensen naar de tv zullen hebben gekeken en hebben verzucht: waar the fuck is die gast mee bezig? En dat is prima, hè. Ik gun iedereen de relatievorm waarmee hij of zij gelukkig is”. Zo sloeg en zalfde het VRT-gezicht tegelijk.

Denkt u dat hij stiekem gewoon geniet van de aandacht?

Meest recent

'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

39
39
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

97
97
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

29
29
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

86
86
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

37
37
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

219
219
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

295
295
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

108
108
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

137
137
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

51
51
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

70
70
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

118
118
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

68
68
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

229
229
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

21
21
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

203
203
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

136
136
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

85
85
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

121
121
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

87
87
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

353
353
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

425
425

Meer sportnieuws