Hoewel Engeland aan kop gaat in Groep H van de
WK-kwalificatiecampagne, beseft bondscoach Roy Hodgson dat kwalificatie voor de eindronde in Brazilië nog alles behalve binnen is. Dinsdag moet er gewonnen worden van Polen, al wordt dat volgens de bondscoach een lastige opgave voor
The Three Lions
"Ik heb de wedstrijd van Polen tegen Oekraïne gezien. In de eerste helft had Polen de betere kansen", blikte Hodgson op een persconferentie terug op de 1-0 zege van Oekraïne op Polen van afgelopen vrijdag. "Maar als ze tegen ons ook zo'n eerste helft neerzetten, wordt het een zware dobber."
"Maar ik vertrouw mijn spelers voor de volle honderd procent", blijft de keuzeheer positief. "We zijn immers nog steeds ongeslagen in deze groep. En die reeks kunnen we voortzetten. Daar ben ik zeker van. Zeker met de steun van het publiek op Wembley moet het dinsdag gaan lukken. Daar geloof ik heilig in."