Weergaloze Wullaert slaat weer toe: "Voelt heel goed"

door
Weergaloze Wullaert slaat weer toe:

Het werd dinsdag een mooie avond in Leuven, want de Belgian Red Flames plaatsten er zich na een overwinning tegen Oekraïne voor het EK. Alwéér was het Tessa Wullaert die de drijvende kracht was achter de 2-1-zege. Zij blijft de ploeg op sleeptouw nemen.

LEES OOK: ‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Wullaert schittert

Tessa Wullaert scoorde knap de 2-1 en pakte uit met een magistrale assist. Superlatieven schieten tekort om haar waarde voor het Belgische vrouwenvoetbal te omschrijven. De speelster van Internazionale blijft de absolute smaakmaker van de Red Flames.

Wullaert is een genie op een voetbalveld. Het voetbalintelect dat zij laat zien, dat zien we zelden in het Belgische voetbal. Wullaert ziet de ruimtes, kan de bal neerleggen waar ze wil en heeft scorend vermogen. Een zeer technische voetbalster, voor wie men met plezier naar het scherm kijkt of naar het stadion afzakt.

Derde EK op rij

"Dit voelt heel goed. Jullie weten inmiddels dat ik na een wedstrijd altijd wat kritisch ben, maar daar zullen we het nu niet over hebben. Het belangrijkste is dat we ons gekwalificeerd hebben. Vanaf nu kunnen we ons vol focussen op de Nations League en het EK van deze zomer", zei ze aan Sporza.

De Red Flames zijn komende zomer van de partij op het EK in Zwitserland. Dat is voor de derde keer op rij. Het Belgische vrouwenvoetbal maakt progressie, dat is duidelijk.

"Dit is alvast zeer belangrijk voor het vrouwenvoetbal. Velen van hen hebben de voorbije twee edities op tv moeten volgen. Dat ze er nu ook bij zijn, is fantastisch. Het zal een zeer mooie en leerrijke ervaring worden", verklaart Wullaert.

Gaat Wullaert ook schitteren op het EK?

Meest recent

Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

78
78
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

254
254
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

232
232
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

58
58
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

49
49
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

53
53
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

169
169
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

204
204
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

102
102
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

314
314
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

472
472
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

67
67
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

270
270
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

106
106
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

100
100
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1202
1202
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

411
411
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

362
362
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

162
162
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

125
125
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

583
583
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

172
172
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

207
207
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

589
589
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39

Meer sportnieuws