Weergaloze Wullaert slaat weer toe: "Voelt heel goed"

57 stemmen
Weergaloze Wullaert slaat weer toe:

Het werd dinsdag een mooie avond in Leuven, want de Belgian Red Flames plaatsten er zich na een overwinning tegen Oekraïne voor het EK. Alwéér was het Tessa Wullaert die de drijvende kracht was achter de 2-1-zege. Zij blijft de ploeg op sleeptouw nemen.

LEES OOK: Red Flames balen alsnog na monsterzege

Wullaert schittert

Tessa Wullaert scoorde knap de 2-1 en pakte uit met een magistrale assist. Superlatieven schieten tekort om haar waarde voor het Belgische vrouwenvoetbal te omschrijven. De speelster van Internazionale blijft de absolute smaakmaker van de Red Flames.

Wullaert is een genie op een voetbalveld. Het voetbalintelect dat zij laat zien, dat zien we zelden in het Belgische voetbal. Wullaert ziet de ruimtes, kan de bal neerleggen waar ze wil en heeft scorend vermogen. Een zeer technische voetbalster, voor wie men met plezier naar het scherm kijkt of naar het stadion afzakt.

Derde EK op rij

"Dit voelt heel goed. Jullie weten inmiddels dat ik na een wedstrijd altijd wat kritisch ben, maar daar zullen we het nu niet over hebben. Het belangrijkste is dat we ons gekwalificeerd hebben. Vanaf nu kunnen we ons vol focussen op de Nations League en het EK van deze zomer", zei ze aan Sporza.

De Red Flames zijn komende zomer van de partij op het EK in Zwitserland. Dat is voor de derde keer op rij. Het Belgische vrouwenvoetbal maakt progressie, dat is duidelijk.

"Dit is alvast zeer belangrijk voor het vrouwenvoetbal. Velen van hen hebben de voorbije twee edities op tv moeten volgen. Dat ze er nu ook bij zijn, is fantastisch. Het zal een zeer mooie en leerrijke ervaring worden", verklaart Wullaert.

Gaat Wullaert ook schitteren op het EK?

Meest recent

Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

0
0
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

50
50
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

37
37
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

243
243
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

305
305
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

62
62
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

95
95
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

580
580
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

73
73
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

57
57
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

127
127
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

104
104
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

92
92
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

132
132
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

211
211
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

263
263
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

623
623
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

196
196
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

587
587

Meer sportnieuws