'Club rekent zich rijk: Villa en Newcastle willen sterkhouder'

476 stemmen
'Club rekent zich rijk: Villa en Newcastle willen sterkhouder'

In de Champions League heeft Club Brugge nog vier wedstrijden om zich te verzekeren van een plek in de knock out-fase. Voor de spelers wordt dat overigens een uitgelezen kans om zich in de kijker van buitenlandse clubs te plaatsen. Iets waar Joel Ordoñez alvast goed mee bezig is.

Om de League Phase in de vernieuwde Champions League te overleven, moet Blauw-Zwart zich bij de 24 beste ploegen zien te scharen. Halfweg de competitiefase zijn de Bruggelingen alvast goed op weg. Zo staan ze momenteel op de 22ste plek met 6 op 12. Maar het zal niet evident worden om die notering vast te houden.

De Belgische kampioen staat immers voor nog een lastig programma. De eerstvolgende opdracht wordt de immer verraderlijke verplaatsing naar Celtic. Daarna volgt een thuismatch tegen Sporting CP, momenteel tweede in het klassement. En in januari wachten nog eens topduels tegen Juventus en Manchester City.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Gegeerde Ordoñez 

Een serieuze uitdaging dus voor coach Nicky Hayen en zijn troepen. Maar dergelijke duels zijn natuurlijk een droom voor de spelers. Bovendien kunnen deze matchen een grote boost vormen voor hun individuele carrières. Zo zullen de wedstrijden ongetwijfeld van dichtbij gevolgd worden door tal van Europese scouts.

Enkele Brugse sterkhouders wisten zich in de eerste vier duels zelfs al in de kijker te spelen. Met name dan Joel Ordoñez. De Ecuadoraanse international is dan ook bezig aan een beresterke CL-campagne in de Brugse defensie. Het feit dat hij nog altijd maar 20 jaar oud is, maakt van hem een extra interessant target.

Grof wild in Engeland

Vooral in de Premier League blijkt Ordoñez grof wild. Zo werd eerder al gewag gemaakt van interesse van Liverpool FC en van Chelsea FC. Bij Caught Offside voegt men twee extra namen toe aan het lijstje met gegadigden. Ook Newcastle United en Aston Villa zouden de centrale verdediger van dichtbij volgen. Club ziet die toenemende interesse alvast graag gebeuren. Blauw-Zwart zou zo'n 30 miljoen euro voor zijn sterkhouder verlangen, de concurrentiestrijd kan die prijs echter nog gevoelig opdrijven.

Wie is momenteel het belangrijkste voor Club Brugge?

Meest recent

Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

94
94
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

31
31
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

613
613
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

115
115
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

267
267
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

159
159
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

102
102
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

379
379
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

127
127
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

236
236
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

24
24
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

137
137
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

620
620
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

442
442
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

421
421
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

345
345
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

263
263
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

116
116
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

67
67
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

331
331

Meer sportnieuws