'Club Brugge heeft opvolger Mignolet al te pakken'

door
'Club Brugge heeft opvolger Mignolet al te pakken'

Op het veld van Beerschot liet hij zich nog eens op een zeldzaam foutje betrappen, maar na een iets mindere campagne is Simon Mignolet dit seizoen opnieuw de rots in de branding bij Club Brugge. Al kan de doelman daar uiteraard niet eeuwig de nummer één onder de lat blijven.

Mignolet ligt tot medio 2026 vast in Jan Breydel en gaat volgende zomer dus zijn laatste contractjaar in. De kans lijkt klein dat Blauw-Zwart de 36-jarige grootverdiener, goed voor 101 clean sheets in 261 optredens, nadien nog eens langer aan zich zal binden. En dus denkt Dévy Rigaux voorzichtig al aan de toekomst.

LEES OOK: Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club kiest voor eigen kweek

Mogelijk is het nadien de beurt aan de negen jaar jongere Nordin Jackers, die alvast beloond werd voor zijn prima prestaties in de play-offs met een verbintenis tot medio 2027. Of trekt Club ook tussen de palen dan de kaart van de eigen jeugd, die onder Nicky Hayen alsmaar meer kansen krijgt bij het eerste elftal.

Denk maar aan Joaquin Seys, Romeo Vermant en Chemsdine Talbi, die de voorbije maanden het voorbeeld volgden van onder meer Maxim De Cuyper, Kyriani Sabbe en Jorne Spileers. Bovendien zit er bij Club NXT nog veel meer aanstormend talent in de wachtkamer. Kaye Furo bijvoorbeeld, de topschutter in 1B.

Mignolet out, De Corte in?

Helemaal aan de andere kant van het veld maakt sluitstuk Axl De Corte dan weer indruk met zijn goede voeten en prima reflexen. "Intelligente keeper, die af en toe meetraint met Club 1 en er deze zomer ook bij was op stage", luidt de analyse in Het Laatste Nieuws, dat hem ook een rooskleurige toekomst voorspelt.

"Een doelman voor de toekomst als we Club Brugge mogen geloven", klinkt het namelijk nog. Benieuwd of De Corte meer geduld koestert dan zijn voorganger Senne Lammens, die niet wilde wachten tot Mignolet het eindelijk voor bekeken hield in Westkapelle en daarom maar besloot om naar Antwerp te verhuizen.

Denkt u dat Mignolet zijn contract nog zal verlengen bij Club?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

27
27
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

47
47
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

26
26
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

211
211
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

56
56
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

286
286
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

40
40
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

145
145
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

334
334
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

385
385
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

193
193
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

639
639
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

426
426
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

95
95
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

205
205
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

134
134
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

121
121
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

165
165
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

448
448
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

685
685
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

335
335
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

193
193
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

158
158
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

562
562
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

554
554

Meer sportnieuws