'Sensationele nieuwe coach voor Real Madrid in 2025'

door
'Sensationele nieuwe coach voor Real Madrid in 2025'

Met de komst van Kylian Mbappé hoopt Real Madrid ook de komende jaren het Spaanse en Europese voetbal verder te domineren. Terwijl er dus een nieuw tijdperk aanbreekt in Bernabéu lijkt een andere glorieperiode op zijn laatste benen te lopen.

Tenslotte lijkt Carlo Ancelotti bezig aan zijn laatste maanden bij de Spaanse grootmacht. Nadat hij er tien jaar geleden al eens aan de slag was keerde de 65-jarige Italiaan drie jaar geleden terug naar Madrid, waar hij sindsdien de prijzenkast nog wat verder aanvulde.

Ancelotti out bij Real?

Na twee landstitels en evenveel eindzeges in de Champions League lijkt Ancelotti het echter stilaan voor bekeken te willen houden. Hoewel hij nog tot medio 2026 vastligt bij Los Blancos wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een vertrek van de coach na dit seizoen.

Mocht het zover komen is het volgens Fichajes alvast duidelijk wie bovenaan Florentino Pérez zijn verlanglijst staat. Hij zou Xabi Alonso namelijk als de ideale vervanger voor Ancelotti beschouwen. Niet toevallig na zijn uitstekende prestaties met Bayer Leverkusen.

Pérez wil Xabi Alonso

Niet alleen bleven de Duitsers ongeslagen in eigen land, daarnaast bereikten ze ook de finale van de Europa League. Bovendien heeft Xabi Alonso een verleden in Bernabéu: In zijn actieve carrière vertoefde de Spanjaard er vijf seizoenen en kwam hij 236 keer in actie.

Wie weet keert de 42-jarige trainer straks dus terug door de grote poort. Pérez zou alleszins helemaal overtuigd zijn en er vastbesloten op aandringen om zijn favoriete kandidaat in huis te halen. Meer nog: de gesprekken daaromtrent zijn naar verluidt zelfs al aangevat.

Bayern ving al bot

Zelf maakte Xabi Alonso nooit een geheim van zijn wens om ooit opnieuw bij Real Madrid aan de slag te gaan. Al wees hij uit toewijding aan zijn huidige werkgever, waar hij over een tweejarig contract beschikt, zopas met Bayern München wel nog een andere ex-club af.

Xabi Alonso hoort bij Real Madrid

Meest recent

Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

102
102
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

208
208
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

78
78
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

301
301
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

123
123
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

185
185
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

235
235
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

100
100
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

54
54
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

186
186
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

138
138
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

72
72
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

249
249
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

271
271
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

248
248
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

222
222
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

309
309
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

389
389
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

463
463
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

766
766
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

512
512
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

123
123
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

76
76

Meer sportnieuws