'Anderlecht incasseert weer fikse Vertonghen-domper'

door
'Anderlecht incasseert weer fikse Vertonghen-domper'

Jan Vertonghen hoopte op een goed laatste jaar als profvoetballer. Hij tekende een nieuw contract bij RSC Anderlecht, maar voorlopig is het een horrorseizoen aan het worden voor de ex-Rode Duivel. Het Nieuwsblad had nog meer slecht nieuws te melden.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Vertonghen nog steeds niet fit

Vertonghen kampt met een overbelasting aan de achillespezen en op 4 augustus speelde hij zijn voorlopig laatste wedstrijd op het veld van Royal Antwerp FC. De krant meldt dat Vertonghen ook de duels tegen Beerschot en Ludogorets zal missen. Hij is nog steeds niet verlost van de last aan de achillespezen.

Vertonghen gaf onlangs aan dat hij nog enkele weken nodig zou hebben, er zijn zelfs bronnen die spreken van een volledige terugkeer na Nieuwjaar. Dat is voorlopig nog niet aan de orde. Vertonghen, die revalideert bij Lieven Maesschalck, hoopt in 2024 nog aan de bak te komen. Een operatie is niet aan de orde, anders zou het einde seizoen zijn voor hem.

Simic geschorst

Er wordt dus zeer voorzichtig omgesprongen met Vertonghen. Ondertussen moet Anderlecht hem wel missen op het veld en dat is een grote aderlating. Centraal achteraan is er immers geen weelde en voor de match tegen Beerschot duikt er al een probleem op. Jan-Carlo Simic is immers geschorst en mist de match op het Kiel.

De kans lijkt daardoor groot te zijn dat Leander Dendoncker zal moeten depanneren in de defensie. Amando Lapage van RSCA Futures is ook een optie, maar die toonde voorlopig te weinig. Nathan De Cat is een andere kandidaat, maar hij is toch vooral een middenvelder. Killian Sardella naar het centrum schuiven is ook een piste, waardoor Thomas Foket op rechts kan spelen. Het is duidelijk dat RSCA in januari best een extra centrale verdediger aantrekt.

Zal Vertonghen in 2024 nog in actie komen?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

8
8
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

52
52
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

58
58
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

104
104
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

50
50
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

68
68
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

50
50
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

274
274
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

60
60
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

40
40
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

227
227
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

77
77
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

59
59
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

163
163
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

210
210
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

575
575
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

137
137
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

99
99
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

449
449
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

128
128
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

509
509
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

251
251

Meer sportnieuws