Christian Eriksen kan voorlopig niet meer stuk bij zijn nieuwe club Tottenham Hotspur. Nadat de jonge Deen tijdens zijn debuut al de harten van de fans stal met twee assists, maakte hij donderdagavond een wonderschone treffer in de Europa League-ontmoeting met het Noorse Trömso.
Eriksen schoot vanaf een grote afstand binnen en maakte zo zijn eerste in Engelse dienst. Na afloop was de voormalig Ajacied dan ook dolgelukkig. "Ik ben heel erg blij", aldus Eriksen. "Ik had alleen maar kunnen dromen van zo'n treffer in mijn tweede duel voor de club."
Ook collega Jermaine Defoe vond zich na afloop terug op het wedstrijdformulier. De Engelse aanvaller maakte de twee overige doelpunten namens
The Spurs. "Het was een lastig duel en het was onze taak snel te scoren. Dat deden we, waarna we een goede zege hebben geboekt."
Bekijk hier nogmaals de treffer van Eriksen:
[youtube]https://www.youtube.com/v/6mj1A3VwfXI[/youtube]
LEES OOK:
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats