'Genk kent verdict voor Tolu'

door
'Genk kent verdict voor Tolu'

KRC Genk kreeg vorig weekend een stevige opdoffer in de titelstrijd, want door de 0-3-nederlaag tegen Club Brugge zagen ze hun achterstand oplopen tot acht punten. Met slechts vier wedstrijden te gaan mogen de Limburgers geen steken meer laten vallen als ze nog aanspraak willen maken op de top drie.

Zaterdag volgt alweer een cruciale wedstrijd op het veld van Cercle Brugge, maar daarvoor zaten de Limburgers nog met enkele vraagtekens. De voornaamste moest gezet worden bij Tolu Arokodare, die tegen Club nog voor rust naar de kant moest na een angstaanjagend moment. De spits werd onwel nadat hij enkele minuten eerder in botsing gekomen was met Jackers.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Geen schade bij Tolu

Er is nu wel goed nieuws voor Genk, want Het Belang van Limburg weet dat een bezoek aan de neuroloog op dinsdag geen schade aan het licht gebracht heeft. Woensdag hield de Nigeriaan het op de open training nog bij loopoefeningen, maar donderdag zou hij weer bij de groep moeten kunnen aansluiten.

Dan zal Wouter Vrancken op een bijna volledig fitte kern kunnen rekenen. Dan zullen ook Bilal El Khannouss en Mark McKenzie weer van de partij zijn. De twee basisspelers pasten woensdag nog voor de training. El Khannouss had last van stramme spieren, terwijl McKenzie met de rug sukkelde.

Ook Galarza en Ouattara keren terug

En ook Matias Galarza en Aziz Ouattara zouden dan weer volledig moeten kunnen meetrainen. Zij deden woensdag al een deel van de groepstraining mee, maar lieten de wedstrijdvormen nog aan zich voorbijgaan. Galarza had nog lichte hinder nadat hij tegen Club een trap op de knie kreeg.

Ouattara stond dan weer al sinds december aan de kant met een scheur in de adductoren. Na maar liefst vijf maanden afwezigheid lijkt de Ivoriaanse middenvelder stilaan weer klaar te zijn voor de dienst. Zo blijven enkel Bryan Heynen, Yira Sor en Luca Oyen nog over in de ziekenboeg.

🚀

Moet Genk een kruis maken over de titel?

Meest recent

Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

5
5
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

27
27
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

32
32
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

34
34
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

208
208
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

90
90
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

86
86
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

161
161
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

171
171
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

50
50
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

63
63
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

121
121
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

829
829
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

221
221
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

245
245
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

286
286
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

109
109
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

99
99
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

74
74
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

297
297
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

156
156
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

277
277
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

530
530
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

158
158
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1951
1951

Meer sportnieuws