Verhaeghe beslist over Deila: Club internationale markt op?

door
Verhaeghe beslist over Deila: Club internationale markt op?

Club Brugge blijft dit seizoen maar aanmodderen. Zo werd de reguliere competitie zondag afgesloten met een nederlaag op STVV, alweer het 16de puntenverlies van het seizoen. Voor Ronny Deila werd de trip naar Stayen allicht zijn zwanenzang.

De kwalificaties voor de Champions' Play-Offs en de kwartfinales van de Conference League leek voor een vernieuwde dynamiek te zorgen. Zo begon Club opvallend goed aan de match in Sint-Truiden. Maar dat bleek slechts schijn. Na een halfuurtje zakte de ploeg van Deila voor de zoveelste keer als een pudding in mekaar.

Door deze zevende competitienederlaag van de campagne beëindigde Blauw-Zwart de reguliere competitie op de vierde plek. En dat met zelfs minder punten dan vorig seizoen. Nochtans had men op Deila gerekend om voor een sportieve ommekeer te zorgen. Daar is de Noor dus allerminst in geslaagd.

LEES OOK: ‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Verhaeghe aan zet

De slipper op Stayen lijkt voor hem dan ook de doodsteek. Zondag zou het bestuur al zijn samen gekomen om het lot van Deila te bespreken. Daarbij werd ongetwijfeld rekening gehouden met de visie van de nieuwe bestuursleden. Maar volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws heeft één man het laatste woord.

Zo zal Bart Verhaeghe, die niet langer kan rekenen op Vincent Mannaert, de knoop moeten doorhakken. De voorzitter vertoeft momenteel in Lanzarotte voor een korte vakantie, maar daar zal van ontspanning weinig sprake zijn. Volgens de laatste berichten lijkt hij Deila alvast definitief op te geven.

Buitenlandse opvolger?

In dat geval zal Club dus een gepaste vervanger moeten vinden. Op korte termijn kijkt men daarvoor naar een interne oplossing, meer bepaald naar Club Nxt-trainer Nicky Hayen. Maar naar volgend seizoen toe moet er toch een volwaardige opvolger aangesteld worden. En dit keer is er geen ruimte voor een nieuwe miscast. Analist Marc Degryse verwacht dan ook dat Blauw-Zwart over de landsgrenzen zal kijken. "Club heeft hopelijk genoeg mensen met een blik op de internationale markt op de juiste opvolger te vinden voor Deila", aldus Degryse bij HLN.

Club heeft te lang vast gehouden aan Deila ...

Meest recent

'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

22
22
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

31
31
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

94
94
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

54
54
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

41
41
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

16
16
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

61
61
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

126
126
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

302
302
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

198
198
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

212
212
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

334
334
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

50
50
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

457
457
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

323
323
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

647
647
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

451
451
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

351
351
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

75
75
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

131
131
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

783
783
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

615
615
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

297
297
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

355
355
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

903
903

Meer sportnieuws