Verhaeghe beslist over Deila: Club internationale markt op?

door
Verhaeghe beslist over Deila: Club internationale markt op?

Club Brugge blijft dit seizoen maar aanmodderen. Zo werd de reguliere competitie zondag afgesloten met een nederlaag op STVV, alweer het 16de puntenverlies van het seizoen. Voor Ronny Deila werd de trip naar Stayen allicht zijn zwanenzang.

De kwalificaties voor de Champions' Play-Offs en de kwartfinales van de Conference League leek voor een vernieuwde dynamiek te zorgen. Zo begon Club opvallend goed aan de match in Sint-Truiden. Maar dat bleek slechts schijn. Na een halfuurtje zakte de ploeg van Deila voor de zoveelste keer als een pudding in mekaar.

Door deze zevende competitienederlaag van de campagne beëindigde Blauw-Zwart de reguliere competitie op de vierde plek. En dat met zelfs minder punten dan vorig seizoen. Nochtans had men op Deila gerekend om voor een sportieve ommekeer te zorgen. Daar is de Noor dus allerminst in geslaagd.

LEES OOK: Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Verhaeghe aan zet

De slipper op Stayen lijkt voor hem dan ook de doodsteek. Zondag zou het bestuur al zijn samen gekomen om het lot van Deila te bespreken. Daarbij werd ongetwijfeld rekening gehouden met de visie van de nieuwe bestuursleden. Maar volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws heeft één man het laatste woord.

Zo zal Bart Verhaeghe, die niet langer kan rekenen op Vincent Mannaert, de knoop moeten doorhakken. De voorzitter vertoeft momenteel in Lanzarotte voor een korte vakantie, maar daar zal van ontspanning weinig sprake zijn. Volgens de laatste berichten lijkt hij Deila alvast definitief op te geven.

Buitenlandse opvolger?

In dat geval zal Club dus een gepaste vervanger moeten vinden. Op korte termijn kijkt men daarvoor naar een interne oplossing, meer bepaald naar Club Nxt-trainer Nicky Hayen. Maar naar volgend seizoen toe moet er toch een volwaardige opvolger aangesteld worden. En dit keer is er geen ruimte voor een nieuwe miscast. Analist Marc Degryse verwacht dan ook dat Blauw-Zwart over de landsgrenzen zal kijken. "Club heeft hopelijk genoeg mensen met een blik op de internationale markt op de juiste opvolger te vinden voor Deila", aldus Degryse bij HLN.

Club heeft te lang vast gehouden aan Deila ...

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

12
12
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

37
37
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

141
141
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

104
104
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

73
73
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

119
119
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

134
134
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

170
170
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

174
174
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

145
145
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

546
546
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

349
349
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

183
183
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

148
148
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

103
103
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

573
573
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

420
420
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

100
100
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1107
1107
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

144
144
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

213
213

Meer sportnieuws