'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

door
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond eindelijk nog eens van goudwaarde voor SSC Napoli. Desondanks wordt de flankaanvaller gelinkt aan een (tijdelijk) vertrek bij de Italiaanse kampioen. Eén club zou al verkennende gesprekken hebben geopend.

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij achtereenvolgens Club Brugge en PSV, kreeg Lang in de voorbije zomer zijn langverwachte transfer naar een Europese topcompetitie. Zo tekende hij een meerjarig contract bij de kersverse kampioen van Italië. Maar daar liep het al snel mis voor de 26-jarige.

Tijdens de oefencampagne kreeg hij al steeds minder speelminuten. En de geluiden die naar buiten kwamen tijdens de voorbereiding waren niet bepaald hoopgevend. Zo raakte bekend dat Lang het lastig had om zich aan te passen aan de fysiek veeleisende aanpak van zijn coach Antonio Conte.

LEES OOK: Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Zeldzame flitsen, weinig minuten

Ondertussen is het seizoen al halfweg en heeft Lang het nog steeds lastig om zijn draai volledig te vinden. Bij momenten laat hij wel flitsen zien zoals zijn assist van zondagavond, maar die momenten zijn vrij zeldzaam. Zelfs ondanks de vele blessures kwam hij niet verder dan 8 basisplaatsen en een slordige 850 speelminuten in totaal.

Allesbehalve een ideale situatie voor Lang, die in de komende maanden zijn plek in de Nederlandse WK-selectie zal moeten afdwingen. Bovendien zou Napoli enkele spelers van de loonlijst willen krijgen om ruimte te maken voor verse krachten. Daarvoor werd de Nederlander in Italië alvast naar voren geschoven.

Fenerbahçe schiet in actie

Nu lijkt er ook effectief wat te bewegen rond de oud-smaakmaker van Club Brugge. Volgens de gerespecteerde transferwatcher Nicolo Schira is Fenerbahçe namelijk concreet in de markt voor de flankaanvaller. De club van coach Domenico Tedesco kan extra versterking goed gebruiken om aartsrivaal Galatasaray van een nieuwe titel te houden en heeft daarbij dus zijn zinnen gezet op Lang. De eerste gesprekken zouden alvast gevoerd zijn. Momenteel zouden de betrokkenen het dossier grondig bestuderen en hun opties afwegen, waarna mogelijk verdere stappen worden gezet.

Noa Lang is te lang bij Club Brugge gebleven ...

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

39
39
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

64
64
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

54
54
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

107
107
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

247
247
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

105
105
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

277
277
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

160
160
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

141
141
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

572
572
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

143
143
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

252
252
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

212
212
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

336
336
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

962
962

Meer sportnieuws