'Deila krijgt C4: Club Brugge heeft opvolger al te pakken'

1429 stemmen
'Deila krijgt C4: Club Brugge heeft opvolger al te pakken'

Club Brugge sloot de reguliere competitie af met een 2-1 nederlaag tegen STVV. Vermoedelijk het nekschot voor coach Ronny Deila, wiens dagen in Jan Breydel nu echt wel geteld lijken.

Eerder liet Het Nieuwsblad reeds verstaan dat het Blauw-Zwarte bestuur zich zondagavond nog zou beraden over de Noor zijn positie. Op die meeting vielen er nog volgens de krant alvast weinig positieve geluiden over Deila zijn functioneren te horen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Deila out

Intimi gaan er zelfs vanuit dat de knoop intussen al definitief is doorgehakt. Hoewel de trainer intern nog steeds de steun van zijn spelers geniet is het naar verluidt onafwendbaar dat Deila per direct wordt ontslagen. Meer nog: zijn opvolger staat al klaar.

Net zoals vorig seizoen, toen assistent Rik De Mil tijdelijk het roer overnam van Scott Parker, zoekt Bart Verhaeghe het daarbij binnen de eigen rangen. In het zog van Deila lijkt nochtans ook diens vaste rechterhand Efrain Juarez te mogen beschikken.

Kans voor Hayen

Ook volgens Sacha Tavolieri krijgt daarom Club NXT-coach Nicky Hayen zijn kans als T1 ad-interim tot het einde van het seizoen. Nadien gaat Club met behulp van de nog aan te stellen technisch directeur allicht op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer.

Op witte rook uit Westkapelle is het wel nog wachten: Deila zou door zijn bazen zelfs nog niet op de hoogte zijn gebracht van hun beslissing. Volgens beide bronnen is dat echter slechts een kwestie van tijd, want officieel nieuws zou eerstdaags volgen.

Gelooft u in Hayen als T1 ad-interim?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

37
37
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

95
95
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

34
34
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

27
27
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

129
129
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

71
71
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

84
84
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

72
72
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

39
39
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

152
152
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

60
60
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

260
260
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

112
112
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

236
236
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

317
317
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

193
193
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

959
959
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1237
1237
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

416
416
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

195
195
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws