'Deila krijgt C4: Club Brugge heeft opvolger al te pakken'

door
'Deila krijgt C4: Club Brugge heeft opvolger al te pakken'

Club Brugge sloot de reguliere competitie af met een 2-1 nederlaag tegen STVV. Vermoedelijk het nekschot voor coach Ronny Deila, wiens dagen in Jan Breydel nu echt wel geteld lijken.

Eerder liet Het Nieuwsblad reeds verstaan dat het Blauw-Zwarte bestuur zich zondagavond nog zou beraden over de Noor zijn positie. Op die meeting vielen er nog volgens de krant alvast weinig positieve geluiden over Deila zijn functioneren te horen.

LEES OOK: Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Deila out

Intimi gaan er zelfs vanuit dat de knoop intussen al definitief is doorgehakt. Hoewel de trainer intern nog steeds de steun van zijn spelers geniet is het naar verluidt onafwendbaar dat Deila per direct wordt ontslagen. Meer nog: zijn opvolger staat al klaar.

Net zoals vorig seizoen, toen assistent Rik De Mil tijdelijk het roer overnam van Scott Parker, zoekt Bart Verhaeghe het daarbij binnen de eigen rangen. In het zog van Deila lijkt nochtans ook diens vaste rechterhand Efrain Juarez te mogen beschikken.

Kans voor Hayen

Ook volgens Sacha Tavolieri krijgt daarom Club NXT-coach Nicky Hayen zijn kans als T1 ad-interim tot het einde van het seizoen. Nadien gaat Club met behulp van de nog aan te stellen technisch directeur allicht op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer.

Op witte rook uit Westkapelle is het wel nog wachten: Deila zou door zijn bazen zelfs nog niet op de hoogte zijn gebracht van hun beslissing. Volgens beide bronnen is dat echter slechts een kwestie van tijd, want officieel nieuws zou eerstdaags volgen.

Gelooft u in Hayen als T1 ad-interim?

Meest recent

Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

18
18
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

29
29
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

34
34
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

163
163
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

214
214
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

45
45
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

229
229
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

119
119
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

117
117
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

83
83
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

198
198
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

81
81
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

148
148
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1262
1262
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

82
82
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

551
551
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

249
249
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

126
126
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

160
160
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

144
144
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1096
1096
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

135
135
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64

Meer sportnieuws