'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

door
'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

Na de nederlaag tegen STVV lijkt het over en out voor Ronny Deila bij Club Brugge. Hoewel het voorlopig wachten blijft op officieel nieuws vanuit Jan Breydel wordt er intussen al volop gespeculeerd over wie hem moet opvolgen.

De kans dat Blauw-Zwart zich alsnog kan mengen in de titeldebatten oogt sinds zondag weer wat kleiner, maar in de play-offs staat er natuurlijk wel nog altijd een Europees ticket op het spel. In de Conference League koestert Club zelfs nog uitgesproken ambities.

LEES OOK: Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Verhaeghe gunt Hayen kans

Reden genoeg dus voor Bart Verhaeghe en co om nu toch nog in te grijpen. Nochtans leek het aangewezen om te wachten tot het seizoen afgelopen was, maar blijkbaar gelooft het bestuur er dus niet langer in dat Deila het tij op de korte termijn nog kan keren.

De vraag is dan uiteraard wie het roer al dan niet tijdelijk moet overnemen. Zowel transferspecialist Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad schuiven in dat opzicht Club NXT-coach Nicky Hayen naar voren als de voornaamste kandidaat om T1 ad-interim te worden.

Geen stem voor Mannaert

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat hem als een reële optie beschouwt. Volgens de krant draagt hij alvast de voorkeur weg van Verhaeghe, die het idee om hem net zoals Rik De Mil afgelopen seizoen zijn kans te gunnen wel gezind zou zijn.

Vanop zijn vakantieoord in Spanje zal de voorzitter samen met Mannaert zijn opvolgers Bob Madou en Dévy Rigaux beraad slaan over wie straks in de dug-out mag zitten. Zelf wordt de afscheidnemend CEO bij die debatten volgens HLN niet meer betrokken.

Mannaert zou beter wél nog geraadpleegd worden

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

42
42
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

141
141
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

78
78
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

125
125
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

298
298
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

77
77
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

205
205
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

231
231
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1738
1738
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

471
471
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

157
157
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

660
660
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

44
44
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

394
394
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws