'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

door
'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

Na de nederlaag tegen STVV lijkt het over en out voor Ronny Deila bij Club Brugge. Hoewel het voorlopig wachten blijft op officieel nieuws vanuit Jan Breydel wordt er intussen al volop gespeculeerd over wie hem moet opvolgen.

De kans dat Blauw-Zwart zich alsnog kan mengen in de titeldebatten oogt sinds zondag weer wat kleiner, maar in de play-offs staat er natuurlijk wel nog altijd een Europees ticket op het spel. In de Conference League koestert Club zelfs nog uitgesproken ambities.

LEES OOK: Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Verhaeghe gunt Hayen kans

Reden genoeg dus voor Bart Verhaeghe en co om nu toch nog in te grijpen. Nochtans leek het aangewezen om te wachten tot het seizoen afgelopen was, maar blijkbaar gelooft het bestuur er dus niet langer in dat Deila het tij op de korte termijn nog kan keren.

De vraag is dan uiteraard wie het roer al dan niet tijdelijk moet overnemen. Zowel transferspecialist Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad schuiven in dat opzicht Club NXT-coach Nicky Hayen naar voren als de voornaamste kandidaat om T1 ad-interim te worden.

Geen stem voor Mannaert

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat hem als een reële optie beschouwt. Volgens de krant draagt hij alvast de voorkeur weg van Verhaeghe, die het idee om hem net zoals Rik De Mil afgelopen seizoen zijn kans te gunnen wel gezind zou zijn.

Vanop zijn vakantieoord in Spanje zal de voorzitter samen met Mannaert zijn opvolgers Bob Madou en Dévy Rigaux beraad slaan over wie straks in de dug-out mag zitten. Zelf wordt de afscheidnemend CEO bij die debatten volgens HLN niet meer betrokken.

Mannaert zou beter wél nog geraadpleegd worden

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

36
36
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

25
25
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

50
50
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

257
257
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws