'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

1402 stemmen
'Verhaeghe spreekt voorkeur uit over opvolger Deila'

Na de nederlaag tegen STVV lijkt het over en out voor Ronny Deila bij Club Brugge. Hoewel het voorlopig wachten blijft op officieel nieuws vanuit Jan Breydel wordt er intussen al volop gespeculeerd over wie hem moet opvolgen.

De kans dat Blauw-Zwart zich alsnog kan mengen in de titeldebatten oogt sinds zondag weer wat kleiner, maar in de play-offs staat er natuurlijk wel nog altijd een Europees ticket op het spel. In de Conference League koestert Club zelfs nog uitgesproken ambities.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Verhaeghe gunt Hayen kans

Reden genoeg dus voor Bart Verhaeghe en co om nu toch nog in te grijpen. Nochtans leek het aangewezen om te wachten tot het seizoen afgelopen was, maar blijkbaar gelooft het bestuur er dus niet langer in dat Deila het tij op de korte termijn nog kan keren.

De vraag is dan uiteraard wie het roer al dan niet tijdelijk moet overnemen. Zowel transferspecialist Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad schuiven in dat opzicht Club NXT-coach Nicky Hayen naar voren als de voornaamste kandidaat om T1 ad-interim te worden.

Geen stem voor Mannaert

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws, dat hem als een reële optie beschouwt. Volgens de krant draagt hij alvast de voorkeur weg van Verhaeghe, die het idee om hem net zoals Rik De Mil afgelopen seizoen zijn kans te gunnen wel gezind zou zijn.

Vanop zijn vakantieoord in Spanje zal de voorzitter samen met Mannaert zijn opvolgers Bob Madou en Dévy Rigaux beraad slaan over wie straks in de dug-out mag zitten. Zelf wordt de afscheidnemend CEO bij die debatten volgens HLN niet meer betrokken.

Mannaert zou beter wél nog geraadpleegd worden

Meest recent

Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

131
131
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

73
73
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

147
147
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

264
264
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

239
239
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

481
481
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

288
288
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

118
118
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

146
146
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

360
360
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

500
500
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

316
316
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

140
140
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

40
40
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

396
396
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

55
55
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

473
473
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

663
663
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

129
129
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

109
109
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

322
322
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

131
131
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

102
102
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

228
228

Meer sportnieuws