Spaanse pers fileert Osasuna na verlies tegen Club Brugge

door
Spaanse pers fileert Osasuna na verlies tegen Club Brugge

Donderdagavond wist Club Brugge met 1-2 te winnen op het veld van het Spaanse Osasuna in de heenwedstrijd van de laatste voorronde van de Conference League. De Spaanse pers was achteraf niet mals voor hun landgenoten. 

Club Brugge versierde gisterenavond een uitstekende uitgangspositie om zich te kwalificeren voor de knock-outfase van de Conference League. De West-Vlamingen legden Osasuna met 1-2 in Spanje en dat is de lokale pers niet ontgaan.

Marca merkte op dat Osasuno teleurstellend speelde tegen Blauw-Zwart. "Osasuna struikelt in El Sadar: twee nederlagen in twee wedstrijden", klinkt het, verwijzend naar de nederlaag tegen Athletic van vorige zaterdag. "Het was niet de avond zoals Arrasate en zijn ploeg zich hadden voorgesteld. In El Sadar, dat volledig in het rood was uitgedost, wist Osasuna niet hoe ze het Belgische team moesten bestrijden dat weinig problemen kende in Pamplona."

Mundo Deportivo is net iets positiever en denkt dat Osasuna nog steeds zal doorstoten in Conference League. "Osasuna werd verrast in de heenwedstrijd van de play-offs van de Conference League. In werkelijkheid was Osasuna in de eerste helft superieur. Ze hadden de controle over het spel en de meeste kansen." 

AS sprakt dan weer vol lof over de prestatie van Club Brugge in een kolkend El Sadar. “Meer dan 20.000 fans in de tribunes, niemand wilde de show missen. Maar de vreugde om de late gelijkmaker van Chimy - El Sadar werd gek - duurde maar twee minuten. Want Brugge demonstreerde in Pamplona hun ervaring en doelpuntenvermogen. Het team van Arrasate moet nu redelijk hulpeloos op zoek naar het ‘wonder’ in België.”

JOUW MENING TELT:
Wint Club Brugge ook de terugwedstrijd?

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

28
28
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

30
30
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

220
220
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

42
42
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

751
751
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

500
500
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

386
386
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1339
1339
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

476
476
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

511
511
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

419
419
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

191
191
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

133
133
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

182
182
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

547
547
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

170
170
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

389
389
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

574
574
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

141
141
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

774
774

Meer sportnieuws