OH Leuven maakt transferdeal met KRC Genk bekend

door
OH Leuven maakt transferdeal met KRC Genk bekend

OH Leuven boekte vrijdagavond een erg deugddoend punt tegen regerend kampioen Antwerp FC: 1-1. Maar met een tegenvallende 2 op 12 is de competitiestart van de Vlaams-Brabanders. Er blijft dan ook werk gemaakt worden van extra versterking voor de selectie van coach Marc Brys.

Met de puntendeling tegen Antwerp kon OHL zijn achterban weer ietwat tevreden stellen, maar na de zware nederlaag van een week eerder op Union was de maat vol bij een deel van de supporters. Zo werden de spelers uitgejouwd en moest Brys verhaal komen doen. In dat gesprek beloofde de Leuvense trainer dat er nog extra versterking zou volgen en de coach houdt zijn woord.

LEES OOK: OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

KRC Genk-talent

Afgelopen weekend werd immers de komst van Maxence Prévot afgerond en de Franse doelman maakte vrijdag zelfs al zijn de debuut. Nu hebben de Leuvenaars nog een keeper aangetrokken. En daarbij werd rekening gehouden op de langere termijn. Zo maakte OHL via de officiële kanalen de komst van de 21-jarige Tobe Leysen bekend.

Het jeugdproduct van KRC Genk werd hoog ingeschat bij Racing en had er nog een lopend contract tot medio 2026. Maar door de komst van Hendrik Van Crombrugge waren zijn kansen op korte termijn beperkt geworden. En dus besluit Leysen het over een andere boeg te gooien. Zo trekt hij definitief naar OHL, waar het jonge sluitstuk een contract van 4 seizoenen tekende.

Cojocaru naar uitgang

Brys is dan ook tevreden met de komst van de Belgische jeugd-international, die zijn provinciegenoot Nordin Jackers opvolgt. "Leysen is een exponent van de Genkse keepersschool en is een jonge, Belgische doelman die gezien zijn leeftijd toch al wat ervaring heeft gesprokkeld", klinkt het op de clubwebstek. Door de komst Leysen en Prévot, lijkt de weg bovendien open te liggen voor een vertrek van Valentin Cojocaru.

Genk geeft momenteel te weinig kansen aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

0
0
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

61
61
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

71
71
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

18
18
'De Bruyne stomverbaasd na Napoli’s transferstunt'

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

52
52
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

67
67
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

33
33
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

251
251
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

104
104
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

93
93
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

532
532
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

72
72
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

76
76
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

141
141
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

57
57
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

42
42
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

109
109
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

128
128
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

48
48
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

384
384
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

685
685
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

176
176
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

208
208

Meer sportnieuws