Toch transfer in aantocht voor Yaremchuk?

door
Toch transfer in aantocht voor Yaremchuk?

Bij Club Brugge is er een ware uittocht bezig. Alweer. De afgelopen jaren is het een komen en gaan van spelers in het Jan Breydelstadion. De vraag is waar Roman Yaremchuk zal spelen op 7 september. Gaat hij blijven of alsnog de club verlaten?


Club Brugge haalde met Igor Thiago een spits van 8 miljoen euro. Daarnaast lopen ook nog Romeo Vermant, Ferran Jutgla en Roman Yaremchuk rond in Brugge. Ronny Deila geeft ze allemaal kansen in de voorbereiding en het is aan hen om te tonen wie de beste is. Francky Dury ziet dat het vijf voor twaalf is voor Yaremchuk, die alvast vertrouwen tankte met een goal in de oefenpot tegen Beerschot.

LEES OOK: De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Zich tonen

"Momenteel probeert Deila Thiago te integreren en ondertussen ook vertrouwen te geven aan Yaremchuk. Het is nu aan Yaremchuk om het tijdens de voorbereiding te tonen. Als hij de kansen nu niet grijpt, zal er twijfel komen en wordt misschien een transfer overwogen. Je ziet dat hij enorm veel twijfelt. Hij kreeg vorig seizoen van alle coaches krediet maar bleef toch kansen missen", aldus Dury in de Krant van West-Vlaanderen.

Op stage werkt Club Brugge een aantal belangrijke oefenmatchen af. Daar zal toch stilaan de basis worden gevormd, want Club Brugge moet er al snel staan. Het moet in de voorrondes van de Conference League aan de bak tegen Aarhus en dat is een tegenstander die men ook niet mag onderschatten. Aan Yaremchuk om eindelijk te tonen dat hij de forse investering waard was.

Gaat Yaremchuk zich eindelijk kunnen doorzetten?

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

4
4
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

21
21
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

50
50
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

109
109
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

288
288
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

81
81
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

64
64
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

149
149
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

85
85
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

71
71
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

123
123
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

256
256
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

231
231
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

68
68
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

171
171
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

55
55
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

312
312
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

150
150
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

136
136
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

70
70
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

135
135
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

475
475

Meer sportnieuws