Met RWDM speelt een derde Brusselse ploeg komend seizoen in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De Jupiler Pro League hervat binnen drie weken, maar coach Vincent Euvrard is er van overtuigd dat er nog enorm veel werk aan de winkel is.
Afgelopen woensdag nam RWDM het op tegen KV Kortrijk. De oefenwedstrijd eindigde in een 2-1 nederlaag voor de Brusselaars. Geen ramp zou je denken, maar bij Euvrard gingen er heel wat alarmbellen af. "Ik zag goede dingen in de eerste helft, maar bij onze twee tegendoelpunten werden we in snelheid gepakt", begon hij positief bij Het Laatste Nieuws.
LEES OOK: 'RWDM-fans versmachten Textor: KBVB krijgt telefoontje'
VERSTERKING"De jongeren hebben het na de rust verre van slecht gedaan. Maar, met alle respect voor de huidige kern, daarmee gaan we het niet redden in 1A", ging de oefenmeester verder. Een duidelijke oproep voor het bestuur van RWDM om de transfermarkt op te gaan. "We hebben dringend versterkingen nodig, jongens die direct een meerwaarde zijn voor de ploeg. Ik heb ze liever gisteren dan morgen. Er is haast bij, want de eerste match van het seizoen, thuis tegen Racing Genk, zal er snel zijn."De eigenaar van RWDM, de Amerikaan John Textor, heeft ondertussen Gauthier Ganaye aangesteld als CEO. Zijn job zal erin bestaan om voor 29 juli, wanneer de wedstrijd tegen Genk wordt gespeeld, nieuwe spelers aan te trekken.