Romano maakt einde aan Anderlecht-soap: "Here we go soon"

door
Romano maakt einde aan Anderlecht-soap:

Hoewel sportieve baas Jesper Fredberg momenteel druk in de weer is met verschillende dossiers, bleef het tot dusver stil aan het transferfront bij RSC Anderlecht. Maar daar komt nu verandering in. Zo staat Paars-Wit op punt om doelman Bart Verbruggen voor een smak geld te verkopen.


De Nederlandse goalie kreeg sinds begin dit kalenderjaar zijn kans als nummer één van RSCA en greep die kans klemvast. Zo werd Verbruggen zelfs verkozen tot 'Speler van het Seizoen' bij Paars-Wit. Ondertussen werd hij al een eerste keer opgeroepen bij Oranje, terwijl hij zijn sterke prestaties ook bevestigde in de Conference League. Logischerwijs lokte de 20-jarige zo de interesse van verschillende buitenlandse clubs. Zijn ex-trainer Vincent Kompany wou hem bijvoorbeeld dolgraag naar Burnley FC halen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

Premier League-revelatie

Maar het is uiteindelijk Brighton and Hove Albion dat met zijn handtekening aan de haal gaat. De Seagulls, afgelopen seizoen knap zesde in de Premier League, kunnen Verbruggen dan ook Europees voetbal aanbieden. Bovendien was de zusterclub van Union SG bereid om financieel veel verder te gaan. Een akkoord hing dan ook in de lucht en de betrokken partijen lijken er nu helemaal uit.

Akkoord gevonden

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is de transfer immers zo goed als rond. De deal op clubniveau was sowieso al bijna rond, last-minute pogingen van Burnley konden daar niets meer aan veranderen. En inmiddels zou Brighton ook een akkoord met het kamp-Verbruggen hebben gevonden over de persoonlijke voorwaarden. De Italiaanse journalist meldt dat RSCA zo'n 20 miljoen euro zal overhouden aan de transfer. Een groot deel van die middelen zal gebruikt worden om zelf versterking te kunnen aantrekken.

Zo'n bod kon Anderlecht onmogelijk weigeren ...

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

57
57
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

8
8
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

10
10
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

26
26
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

120
120
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

60
60
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

154
154
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

34
34
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

100
100
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

111
111
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

193
193
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

65
65
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

439
439
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

348
348
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

290
290
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

279
279
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

224
224
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

69
69
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

173
173
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

117
117
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

233
233

Meer sportnieuws