Sterkhouder Union duidelijk over toekomst bij Brusselse club

148 stemmen
Sterkhouder Union duidelijk over toekomst bij Brusselse club

De gemiste landstitel zindert nog steeds na bij Royal Union SG, maar er moet al gekeken worden naar de toekomst. De Brusselaars hopen ook volgend seizoen te kunnen rekenen op de keeperskunsten van Anthony Moris. Het 33-jarige sluitstuk van Union liet zich bij RTBF uit over zijn toekomst in het Dudenpark. 


Het contract van de Luxemburgse doelman bij Union loopt nog 2026, maar door zijn sterke prestaties afgelopen seizoen azen heel wat ploegen op zijn kwaliteiten. Over transfers wil Moris momenteel niet nadenken, want hij komt met zijn nationaal elftal eerst nog in actie tijdens de kwalificaties voor het EK. “Eerst focus ik met op de nationale ploeg, dan op de vakantie. Ik heb hier een langetermijncontract getekend, ik voel me goed, mijn familie voelt zich goed, voor mij is dat van onschatbare waarde", staat er te lezen bij RTBF. 

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

ONGEZIEN PUBLIEK

Over de verloren wedstrijd van zondag tegen Club Brugge is Moris iets minder spraakzaam. Al ziet het Brusselse sluitstuk wel één grote factor die hem ervan overtuigd dat Union dé club is voor hem. "Als je vandaag (zondag, red.) kijkt naar het publiek dan zie ik niet in waarom ik ergens anders heen zou moeten." 

Met de Luxemburgse selectie komt Moris deze vrijdag al in actie. Het Groothertogdom neemt het in een vriendschappelijke wedstrijd op tegen de eilandstaat Malta. Op zaterdag 17 juni volgt een duel tegen Lichtenstein in het kader van de EK-kwalificaties. 

Zien we Moris ook volgend seizoen nog bij Union spelen?

Meest recent

"Romelu Lukaku? Ik zou het niet doen als Anderlecht zijnde"

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

4
4
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

56
56
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

72
72
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

38
38
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

27
27
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

37
37
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

156
156
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

50
50
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

258
258
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

50
50
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

94
94
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

99
99
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

641
641
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

30
30
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

67
67
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

75
75
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

280
280
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

124
124
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

163
163
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

261
261
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

87
87
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

149
149
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

33
33
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

155
155
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

166
166

Meer sportnieuws