Drukke dag SK Beveren: TD vertrekt, smaakmaker blijft wel

door
Drukke dag SK Beveren: TD vertrekt, smaakmaker blijft wel

Het Belgische voetbalseizoen zit er helemaal op, nadat vorig weekend de laatste speeldag in de play-offs van de Jupiler Pro League afgewerkt werd. Dat betekent dat alle Belgische clubs nu voluit zich kunnen richten op het nieuwe seizoen. De eerste teams zullen snel met hun voorbereiding van start gaan en we mogen ook de nodige transfers verwachten.


Bij SK Beveren laten ze er alvast geen gras over groeien. Als vice-kampioen in de Challenger Pro League greep het uiteindelijk net naast promotie en dat willen ze volgend seizoen niet opnieuw laten gebeuren. Er wordt daarom nu al volop gesleuteld aan de kern en op maandag valt er heel wat nieuws te rapen op de Freethiel. Na Aleksandar Vukotic nemen ze ook afscheid van Jordi Condom.

De Spanjaard was het voorbije anderhalf jaar sportief directeur en nam tussen februari en juni 2022 ook enkele maanden over als hoofdtrainer. De reden van zijn plotse vertrek werd niet gegeven. Condom was in het verleden ook al trainer en sportief directeur bij AS Eupen en trainer bij Roeselare.

LEES OOK: Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Hrncar blijft

Er was echter ook goed nieuws voor de Beverse fans, want met David Hrncar blijft één smaakmaker al zeker aan boord. De 25-jarige Slowaak kwam in januari op huurbasis over van Slovan Bratislava en deed het met drie goals en zeven assists in veertien wedstrijden uitstekend. Beveren heeft nu zijn aankoopoptie gelicht en daardoor tekende de winger voor twee jaar met optie op de Freethiel.


Goede deals van Beveren?

Meest recent

'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

0
0
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

116
116
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

225
225
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

32
32
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

381
381
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

110
110
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

37
37
'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

200
200
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

36
36
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

525
525
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

99
99
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

104
104
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

73
73
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

615
615
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

211
211
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

118
118
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

114
114
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

184
184
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

433
433
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

192
192
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

373
373
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

230
230
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

164
164
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

44
44

Meer sportnieuws