Sané draagt zichtbare gevolgen van vuistslag Mané

door
Sané draagt zichtbare gevolgen van vuistslag Mané

In de Bundesliga speelde leider Bayern München zaterdagnamiddag 1-1-gelijk tegen TSG Hoffenheim. Voor aanvang van die wedstrijd ging het echter vooral over Leroy Sané. Die droeg duidelijk nog de gevolgen van het handgemeen met ploegmaat Sadio Mané van enkele dagen eerder.


Bayern is bezig aan een vrij wisselvallig seizoen. De titelverdediger staat weliswaar aan de leiding in de Bundesliga, maar is lang niet zo oppermachtig als in de vorige seizoenen. Daarnaast sneuvelde de Beierse club in de DFB Pokal en nu wenkt dus ook de uitschakeling in Europa. Bovendien rommelt het naar verluidt al een tijdje in de kleedkamer. Mede daarom werd coach Julian Nagelsmann tijdens de voorbije interland-break aan de kant geschoven. En na de match op City barstte de bom opnieuw.

Donderdag maakte Bayern immers bekend dat Mané voorlopig geschorst is en een boete heeft gekregen. De Senegalese aanvaller wordt beticht van 'wangedrag'. In de Duitse pers was echter al naar buiten gelekt wat er exact gebeurd was. Zo kreeg Mané het aan de stok met Sané. Het kwam zelfs tot een handgemeen waarbij de ex-speler van Liverpool zijn ploegmaat een klap had verkocht. Andere spelers moesten zelfs tussenkomen om te voorkomen dat de situatie escaleerde.

OPGEZWOLLEN LIP
En Mané had zijn doelwit duidelijk niet gemist. Zo viel zaterdag te zien hoe Sané met een duidelijk opgezwollen lip rondliep. De Senegalees had dus flink uitgehaald, toch nam coach Thomas Tuchel hem in bescherming. "Ik wil best zijn advocaat spelen en mijn hand in het vuur steken voor Sadio. Ik ken hem al jaren en ik heb niet het gevoel dat er iets blijft hangen na deze situatie", aldus de Duitse trainer na de match tegen Hoffenheim.

LEES OOK: Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Mané zou een nog zwaardere straf moeten krijgen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

22
22
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

5
5
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

85
85
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

70
70
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

164
164
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

98
98
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

163
163
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

602
602
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

125
125
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

555
555
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

377
377
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

407
407
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

237
237
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

311
311
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

606
606
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

671
671
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

515
515
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

265
265
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

527
527
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

515
515
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

451
451
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

531
531
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

509
509
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

638
638
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

780
780

Meer sportnieuws