Engelse media gaan los na ontslag Scott Parker

door
Engelse media gaan los na ontslag Scott Parker

Na een bijzonder tegenvallende periode is woensdag officieel een einde gekomen aan de passage van Scott Parker als hoofdcoach van Club Brugge. De Engelsman stond uiteindelijk slechts 67 dagen aan het roer van uitredende landskampioen. Daarmee wordt hij meteen de kortst zittende trainer ooit bij Blauw-Zwart.


Na het ontslag van Carl Hoefkens vlak voor nieuwjaar geraakte het Brugse bestuur gecharmeerd door het discours van Parker in zijn sollicitatieprocedure, waarop hij een contract van 2.5 jaar kreeg aangeboden. Maar dat bleek een grove inschattingsfout. En dus moest de clubleiding enkele maanden later opnieuw ingrepen. De pijnlijke Champions League-afgang op Benfica bleek voor Parker de doodsteek. Al wordt hier en daar geopperd dat de beslissing voor de Europese trip genomen zou zijn.

In ieder geval wordt het nieuws ook gretig opgepikt in de Engelse media. "He Scott to go", kopt men bij The Sun. "Parker ontslagen door Club Brugge nadat rampzalige passage van 67 dagen eindigt in Champions League-vernedering." Bij Sky Sports wijst men erop dat de trainer al voor de tweede keer dit seizoen op straat wordt gezet. "Zijn vertrek zorgt voor zijn tweede ontslag dit seizoen, nadat hij ook al bij Bournemouth werd weggestuurd na amper vier matchen en een 9-0-ondergang tegen Liverpool."

FINALE VERNEDERING
Bij The Daily Mail onderstreept men dat Parker slechts 12 matchen aan het roer stond. "Club staat nog altijd op dezelfde plaats in de competitie als toen hij begon, maar telt nu wel al 11 punten minder dan nummer drie Antwerp." The Daily Star maakt dan weer een trieste balans op. "Na de 3-0-nederlaag tegen KV Oostende, telt de drievoudige Belgische titelverdediger al 21 punten minder dan leider Genk. De miserie van Parker werd nog groter na een vernederend verlies in de Champions League." Slotwoord is voor The Mirror. "Parker werd op straat gezet nadat drie rampzalige maanden eindigden met een finale vernedering."

POLL: Parker heeft te weinig krediet gehad bij Club ...

Meest recent

'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

5
5
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

37
37
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

60
60
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

126
126
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

67
67
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

167
167
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

42
42
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

48
48
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

216
216
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

308
308
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

163
163
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

301
301
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

162
162
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

158
158
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

340
340
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

195
195
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

315
315

Meer sportnieuws