Vandevoordt duidelijk over vervroegd vertrek bij KRC Genk

door
Vandevoordt duidelijk over vervroegd vertrek bij KRC Genk

Enkele weken geleden doken er plots geruchten op over Maarten Vandevoordt. De 20-jarige doelman van KRC Genk speelt nog tot 2024 voor de Limburgers. Toch waren er geluiden dat RB Leipzig de beloftevolle Belgische doelman al een jaar eerder naar Duitsland wil halen.


Vandevoordt laat in Knack verstaan dat hij nog niet wat de plannen zijn van RB Leipzig, dat 10 miljoen euro betaalde voor de doelman. “Eigenlijk niet. Hun doelman Péter Gulácsi liep een zware blessure op. Leipzig zal afwachten hoe hij daarvan herstelt. Ik heb gehoord dat in de krant stond dat ik misschien vroeger naar de Bundesliga zou trekken maar zelf weet ik daar niets van”, laat hij weten.

SPELEN

Vandevoordt heeft weinig te zeggen in dit dossier, aangezien hij nu wordt uitgeleend door Leipzig aan KRC Genk. “Ik weet niet of ik daar veel in te beslissen heb. Leipzig en Genk zullen het onderling regelen. Leipzig heeft altijd benadrukt dat ik op het juiste moment de stap moet zetten en dat het voor een jonge doelman belangrijk is dat hij ervaring opdoet. Beter spelen in Genk, dan in Duitsland op de bank zitten", aldus de talentvolle doelman.

Vandevoordt haalt dit seizoen een hoog niveau en is uitgegroeid tot één van de beste doelmannen in de Jupiler Pro League. Hij deed de afgelopen jaren heel wat ervaring op en speelde ondertussen al 103 wedstrijden voor Racing Genk. Daarin wist hij 26 keer de nul te houden en incasseerde de Truienaar 134 tegentreffers.

Zal Vandevoordt deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

17
17
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

74
74
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

34
34
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

200
200
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

163
163
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

96
96
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

322
322
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

77
77
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

724
724
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

244
244
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

184
184
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

301
301
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

118
118
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

116
116
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

75
75
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

386
386
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

82
82
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

272
272
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

105
105
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

83
83
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

214
214
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws