'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

door
'Milan wil Rode Duivel als opvolger Leao'

Rafael Leao is een van de smaakmakers van AC Milan. De Portugees had vorig seizoen een groot aandeel in het behalen van de titel. Dat leverde hem de interesse op van heel wat grote ploegen. Om hem te vervangen, denkt Milan nu aan een Rode Duivel.


Leao heeft een contract tot midden 2024 bij de Rossoneri. Dat heeft hij nog altijd niet verlengd, waardoor Milan hem binnenkort zal moeten verkopen als het nog langs de kassa wil passeren. Aan gegadigden geen gebrek. Onder meer Chelsea, Manchester City en Paris Saint-Germain worden genoemd. Hij lijkt de clubs dus maar voor het uitkiezen te hebben. Als Leao vertrekt, dan zal Milan op zoek moeten gaan naar versterking.

Daarvoor zouden Stefano Pioli en co volgens Fichajes uitgekomen zijn bij onze landgenoot Yannick Carrasco. De Milanezen zouden 40 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. Dat is een bod dat Atletico Madrid, zijn huidige club, graag zal aanvaarden, omdat het spelers wil verkopen om zelfs versterkingen te halen. Een transfer van Carrasco zou binnen dat plan passen. Volgens Estadio Deportivo zou ook de speler zelf willen vertrekken, omdat de voorstellen van Atletico om langer met elkaar door te gaan ver onder de verwachtingen van de speler bleven.

BELGEN
Bij Milan zou Carrasco alvast enkele landgenoten terugvinden. Charles De Ketelaere en Divock Origi lopen er rond, terwijl Aster Vranckx tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van het Duitse VfL Wolfsburg. Carrasco zal dus zeker niet in een kleedkamer terechtkomen waarin hij helemaal niemand kent. Afwachten of een transfer naar Milan er nu ook komt.

POLL: Moet Carrasco naar Milan trekken?

Meest recent

'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

19
19
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

26
26
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

100
100
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

89
89
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

369
369
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

222
222
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

271
271
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

226
226
Crisis compleet bij Cercle Brugge: "Pak uw biezen!"

In een wanhoopspoging om de degradatie te ontlopen verbaasde Cercle Brugge zopas vriend en vijand ...

120
120
Club Brugge onderneemt actie na verbod fans in Anderlecht

Als burgemeester van Anderlecht bevestigde Fabrice Cumps maandag dat de fans van Club Brugge zondag ...

415
415
Genk valt in de prijzen: winnaar Ebbenhouten Schoen bekend

KRC Genk mag na afgelopen weekend definitief een kruis maken over de landstitel. Om die pijn wat te ...

71
71
'Totale exodus Anderlecht: (potentiële) vertrekkers bekend'

RSC Anderlecht staat voor een erg drukke transferzomer. De Brusselaars willen zich op verschillende ...

520
520
"Spijtige zaak" - Club benadeeld in volle titelstrijd?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. In een bepaald scenario zou Union SG ...

363
363
Cercle zorgt voor grote schok: duidelijkheid over De Wulf

Cercle Brugge zorgde maandagavond voor een grote verrassing. Zo maakte de Vereniging bekend dat ...

218
218
'Anderlecht lanceert transferoffensief: drie directe aanwinsten'

RSC Anderlecht heeft dit seizoen nog twee matchen op het programma, maar daarin staat nog weinig op ...

741
741
'Liverpool verwent Slot: eerste knalaanwinst onderweg'

Arne Slot leidde Liverpool FC in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen naar de Engelse titel. ...

64
64
Cercle dropt trainersbom: Storck per direct weggeplukt bij KVK

Twee dagen na het aflopen van de Play-Downs heeft een opmerkelijke trainerswissel plaatsgevonden bij ...

518
518
Nieuwe spelmaker jaagt Club Brugge op hol

Club Brugge is in de ban van de 18-jarige Zuid-Afrikaanse spelmaker Gabriel Amato. De jonge ...

312
312
Burgemeester verklaart verbod Club-fans: "Levens in gevaar"

De kogel is door de kerk: tenzij het protest bij de Raad van State nog iets oplevert is de achterban ...

250
250
KRC Genk slikt bittere pil: einde seizoen voor sterkhouder?

Na de nederlaag tegen Club Brugge is KRC Genk definitief uitgeteld in de titelrace. In de laatste ...

286
286

Meer sportnieuws