Matthys voorspelt: "Er staat veel te gebeuren bij Anderlecht"

door
Matthys voorspelt:

Bij KV Mechelen wisten ze Tim Matthys aan te trekken als de nieuwe sportief directeur. Hij verliet RSC Anderlecht. Op de clubkanalen van KV Mechelen gaf hij daar meer uitleg over.


Matthys is niet bepaald honkvast de laatste jaren. Sinds 2019 was hij aan de slag bij KV Mechelen (hoofdscout), AA Gent (Sports Manager), Anderlecht (Advisor Sports Director) en nu dus weer als sportief directeur bij KV Mechelen. Het is stilaan tijd voor stabiliteit. "Ik trok naar Anderlecht, wat een zeer mooie club is, en het plan was om er toch voor de langere termijn te blijven. Maar er staat toch het een en ander te gebeuren bij Anderlecht en dan belde KV. Dat doet iets met een mens, ik heb hier vijf jaar gespeeld en als scout gewerkt. Dit voelde als een kans die ik niet kon laten liggen", aldus Matthys.

KOMPANY

Hij legde ook uit waarom hij voor KVM koos. "Ik krijg hier meer verantwoordelijkheid, waar ik bij mijn vorige clubs uiteraard nog iemand boven mij had staan. Twee weken geleden kreeg ik een telefoontje van de club en die gesprekken verliepen zeer goed. De jobinvulling sprak mij ook meteen aan."

Hij leerde de afgelopen jaren veel bij. “Ik werkte bij Gent en Anderlecht samen met grote namen als De Witte, Louwagie, Vanhaezebrouck, Vandenhaute, Verbeke en uiteraard ook Kompany. Vincent belde mij nog lang en gaf aan dat het een fantastische club is om voor te werken. Dat is wel heel leuk. Tom Caluwé ook en we gaan binnenkort eens samen iets eten om alles eens te bespreken."

 

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Gaan er nog wissels in het organigram van RSCA doorgevoerd worden?

Meest recent

AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

28
28
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

39
39
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

117
117
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

179
179
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

132
132
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

79
79
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

352
352
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

88
88
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

141
141
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

138
138
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

70
70
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

77
77
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

212
212
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

188
188
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

320
320
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

391
391
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

172
172
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

92
92
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

212
212
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63

Meer sportnieuws