Ontslag Vanderhaeghe komt hard aan: "Dacht nog aan volgende match"

door
Ontslag Vanderhaeghe komt hard aan:

Yves Vanderhaeghe is één van de acht Jupiler Pro League-coaches die dit seizoen al hun C4 kregen. De voormalige trainer van KV Oostende werd buiten gezet na een jammerlijke vier op vijftien in de laatste vijf wedstrijden. In de talkshow De Tribune werd er nagekaart over het ontslag van Vanderhaeghe. 


Anderlecht, Charleroi, Cercle Brugge, KV Mechelen, KV Oostende, Eupen, KV Kortrijk en Seraing hebben de afgelopen weken allemaal hun trainer aan de deur gezet. Het is niet opvallend dat de nummers 10 tot 17 beslisten om vers bloed te zoeken nu dat er op het einde van het seizoen drie clubs zakken en nummer 15 barrages moet spelen. Volgens Wim De Coninck zal de situatie er echter niet op verbeteren de komende weken. 

"Het Belgische voetbal kent elk seizoen een trainerskerkhof, maar dit jaar is het nog erger. En je zag ook nog eens hoe Cercle Brugge na de coachwissel begon te winnen en ook KV Mechelen pakte 6 op 6. Dan denkt iedereen: ook wij moeten nu ingrijpen", vertelde hij in De Tribune. De Coninck heeft het dan weer wel moeilijk met het ontslag van Vanderhaeghe bij KV Oostende. Vooral het moment leek hem slecht gekozen. 

VREEMDE TIMING
"Vanderhaeghe dacht namelijk nog aan de volgende match. Zo heeft hij spits Ambrose dit weekend niet gebezigd met 4 gele kaarten om hem te sparen voor de wedstrijd tegen KVK en dus om een schorsing te vermijden. Men zegt dat de CEO het daar niet mee eens was, maar verliezen bij Club Brugge is logisch", klonk het, verwijzend naar de 4-2 nederlaag van afgelopen zaterdag tegen de Belgische landskampioen.

LEES OOK: De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Zou jij Vanderhaeghe hebben buiten gezet?

Meest recent

'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

24
24
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

34
34
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

41
41
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

128
128
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

295
295
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

475
475
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

307
307
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

158
158
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

117
117
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

449
449
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

416
416
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

116
116
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

130
130
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

124
124
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

205
205
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

482
482
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

236
236
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

402
402
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

207
207
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

129
129
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

614
614
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

85
85
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

147
147

Meer sportnieuws