Het is al vele maanden bijzonder stil rondom Hamdi Harbaoui. Dat is geen toeval, want de 35-jarige ex-spits van onder meer RSC Anderlecht heeft in alle stilte de schoenen aan de haak gehangen. Dat verklapte hij aan La Dernière Heure.
"Toen het avontuur bij Moeskroen in 2021 stopte, zocht ik nog naar een nieuwe uitdaging maar er kwam niets. Ik heb mij overal aangeboden in de Belgische eerste klasse, maar niemand hapte. Er waren voorstellen uit Griekenland en Cyprus, maar ik had geen trek om weer in een compleet nieuwe omgeving aan de slag te gaan. Daarom ben ik gestopt en ben ik aan de slag gegaan als makelaar", laat de spits weten in de Waalse krant.
INDRUKWEKKENDE CIJFERS
Harbaoui was drie keer topschutter in de Jupiler Pro League en enkel de legendarische Erwin Vandenbergh deed beter met zes titels van topschutter. Harbaoui mag bijzonder trots zijn op zijn parcours in België. Hij speelde voor Moeskroen, Wezet, Sporting Lokeren, Oud-Heverlee Leuven, RSC Anderlecht, Sporting Charleroi en Zulte Waregem. In het buitenland kwam hij uit voor Udinese, Qatar SC en Al-Arabi SC.
Harbaoui speelde in totaal 224 matchen in de Jupiler Pro League. Daarin wist hij maar liefst 112 keer de weg naar de netten te vinden. Daarnaast was hij ook nog eens goed voor 29 assists. Hij was een garantie op goals in de Belgische competitie, al wist hij nooit echt te overtuigen aan de Belgische top. Zijn passage bij Anderlecht was geen groot succes.
LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck
Claudio Reulens