Losada spreekt scherpe taal na Anderlecht-geruchten

door
Losada spreekt scherpe taal na Anderlecht-geruchten

Na de pijnlijke afgang in Westerlo lijkt de crisis alweer compleet bij RSC Anderlecht. De positie van coach Felice Mazzu komt voorlopig echter niet in gevaar, toch wordt hier en daar al gespeculeerd over mogelijke opvolgers. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Hernan Losada op, die veegde de geruchten echter van tafel.


Mazzu werd eind vorig seizoen aangesteld als opvolger van clubboegbeeld Vincent Kompany. Grote schoenen om te vullen, maar onder het bewind van de Italiaanse Belg nam Paars-Wit een voortvarende competitiestart. Die goede prestaties kregen evenwel geen vervolg. In de voorbije duels bleef RSCA achter met een povere 1 op 12, waardoor de kloof met de top van het klassement nu al behoorlijk groot is.

Bovendien is het ook het geleverde spel bij momenten ondermaats. Desondanks blijft het bestuur voorlopig achter de trainer staan. Met name preses Wouter Vandenhaute zou nog steeds het volle vertrouwen hebben in Mazzu. Toch werd al gespeculeerd over een mogelijke opvolger. Het medium MSV Foot beweerde bijvoorbeeld dat Hernan Losada zou zijn aangeboden in het Lotto Park.

'FAKE NEWS'
Na zijn vertrek bij D.C. United is de Argentijn op zoek naar een nieuwe uitdaging en als speler heeft hij natuurlijk een verleden bij de recordkampioen. Maar de geruchten blijken toch niet correct. Via zijn Instagram-verhaal laat Losada weten dat het om 'fake news' gaat. "Ik ben nog nooit, en dat zal ook nooit gebeuren, aangeboden bij een club die geen coach nodig heeft", klinkt het stellig.


LEES OOK: Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

Losada zou een goede coach zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

193
193
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

157
157
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

163
163
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

274
274
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

372
372
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

235
235
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

563
563
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

194
194
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

31
31
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

534
534
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

296
296
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1320
1320
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

413
413
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

395
395
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

292
292
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

518
518
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

401
401
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3109
3109
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

791
791
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

481
481
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

366
366

Meer sportnieuws