'Anderlecht richt transfervizier op oude bekende'

door
'Anderlecht richt transfervizier op oude bekende'

RSC Anderlecht toonde zich de voorbije weken al behoorlijk slagkrachtig op de zomerse transfermarkt. Zo wist Paars-Wit coach Felice Mazzu nog voor de eerste competitiematch van enkele gerichte versterkingen te voorzien. Het huiswerk aan inkomende zijde lijkt ook grotendeels af, al blijven de Brusselaars niet blind voor extra opportuniteiten.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak, Fabio Silva en Nilson Angulo staat de teller inmiddels op vier zomerse aanwinsten. De selectie van Mazzu lijkt daarmee voldoende gewapend om de strijd in de Jupiler Pro League aan te gaan. Maar als de recordkampioen straks ook de Europese poules haalt, is extra versterking zeker geen overbodige luxe op bepaalde posities. Bovendien lopen er nog enkele interessante opportuniteiten rond.

Eén daarvan is Konrad de la Fuente. De 21-jarige international van de Verenigde Staten, een jeugdproduct van FC Barcelona, werd vorige zomer nog nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar het Lotto Park. Maar uiteindelijk was het Olympique Marseille dat de flankaanvaller kon wegplukken bij Barça. Mede door het nodige blessureleed bleef zijn doorbraak in Zuid-Frankrijk echter uit. Inmiddels is De la Fuente terug topfit en wil hij vooral weer minuten gaan maken.

ZWARE CONCURRENTIE
De bedoeling is dan ook om hem dit seizoen te verhuren. En volgens Relevo-journalist Matteo Moretto is Anderlecht één van de clubs die zijn dossier van dichtbij opvolgen. Al zijn de Brusselaars zeker niet alleen. Zo zouden ook Real Valladolid, Sassuolo, Sampdoria en het Burnley FC van Vincent Kompany belangstelling tonen. Afwachten nu of RSCA ook tot actie overgaat, in ieder geval heeft De la Fuente zelf nog geen beslissing genomen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

Anderlecht kan nog een extra flankaanvaller gebruiken ...

Meest recent

'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

14
14
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

14
14
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

18
18
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

309
309
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

117
117
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

73
73
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

87
87
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

130
130
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

293
293
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

161
161
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

271
271
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

184
184
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

135
135
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

35
35
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

662
662
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

395
395
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

152
152
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1318
1318
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

790
790
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

67
67
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

668
668
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1503
1503
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

597
597
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

644
644

Meer sportnieuws