Cercle-speler neemt geen blad voor de mond: "Desastreus"

door
Cercle-speler neemt geen blad voor de mond:

Cercle Brugge liep op de eerste speeldag meteen tegen een verlies aan. De Vereniging verloor met 2-0 op het veld van promovendus KVC Westerlo. Tegen de zege was weinig in te brengen.


Cercle speelde een povere partij en zorgde nauwelijks voor doelgevaar. Dat deerde Westerlo niet. De Kemphanen sloegen twee keer toe via Daci en invaller Vetokele. De twee aanvallers beginnen zo meteen met een goal aan het seizoen, goed voor het vertrouwen. Cercle zal alvast geen vertrouwen geput hebben uit de prestatie in Het Kuipje. Jesper Daland komt bij Het Laatste Nieuws nog eens terug op de partij.

Hij neemt daarbij geen blad voor de mond. "Je kan slecht spelen, maar niet zó desastreus al ons zondag is overkomen", vertelt Daland bij de krant. Hij wil het een en ander rechtzetten in de volgende wedstrijd, thuis tegen RSC Anderlecht. "Gelukkig hadden we maandag vrijaf, dat was nodig om even te bekomen. Vanaf dinsdag heeft de coach ons op de gemaakte fouten gewezen en werd keihard gewerkt om ons eigen publiek zaterdag een klinkende revanche te kunnen aanbieden", aldus de Noor.

MATONDO

Hannes Van Der Bruggen zag eerder bij diezelfde krant dat Cercle diepgang miste. Volgens de Brugse kapitein miste zijn ploeg Rabbi Matondo. De aankoopoptie bij Schalke 04 op de Welshman werd niet gelicht. Matondo trok dan maar naar het Schotse Ranges, waarmee hij in de CL-voorronde zal uitkomen tegen Union SG. Vandaag zag Cercle met Vitinho nog een andere pion vertrekken. De Braziliaan tekende bij het Burnley van Vincent Kompany.

LEES OOK: Opstellingen Cercle-Anderlecht: Hasi grijpt keihard in

🔥 Wat iedereen nu leest

'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Wat wordt het voor Cercle tegen RSCA?

Meest recent

Kippenvel! Son krijgt legendarisch afscheid bij Spurs

Tottenham Hotspur heeft zondagnamiddag afscheid genomen van een waar clubboegbeeld. Zo werkte ...

20
20
Wils zet Fink meteen op zijn plaats na scherpe uithaal

KRC Genk heeft ook op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League niet kunnen winnen en bleef ...

83
83
Coucke zeldzaam openhartig: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

Marc Coucke blijft één van de meest zichtbare figuren in het Belgische ...

338
338
Genk botst opnieuw: Great Old buigt niet in boeiende clash

Na een boeiende wedstrijd hebben Racing Genk en Antwerp elkaar in evenwicht gehouden. The Great Old ...

95
95
Opstellingen Cercle-Anderlecht: Hasi grijpt keihard in

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag op pijnlijke wijze in de voorrondes van de Europa League, maar ...

153
153
Antwerp bestolen in Genk? Lawrence Visser verdeelt analisten

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag een interessant duel op het programma. Zo kreeg KRC Genk ...

340
340
Transferfout Anderlecht? Meteen twijfels bij Bertaccini-deal

RSC Anderlecht blijft zich maar versterken. Zaterdag werd met de 19-jarige Yasin Özcan een ...

625
625
'Club Brugge lacht tanden bloot: bod van 45 miljoen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de Europese verplaatsing naar Salzburg. Ondertussen ...

1017
1017
Grote verrassing Bayern: "Enkel bij uitzonderlijk bod"

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

115
115
'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'

Voormalig topspits Wim Kieft staat erom bekend dat hij zijn mening niet snel onder stoelen of banken ...

90
90
'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club ...

278
278
Cruciale wissel bij Genk, Wils houdt vast aan jonge defensie

KRC Genk wordt niet gespaard bij de start van het seizoen. Een week na de verplaatsing op Club ...

39
39
Hayen bij van zich af: "Je mag één ding niet vergeten"

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

582
582
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

341
341
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

592
592
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

436
436
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

597
597
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

953
953
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

669
669
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

237
237
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

88
88
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

188
188
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1561
1561
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

1366
1366
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

346
346

Meer sportnieuws