'Deal bijna rond: Denayer naar topcompetitie'

door
'Deal bijna rond: Denayer naar topcompetitie'

Een aantal Rode Duivels wisselde deze zomer al van club, denk bijvoorbeeld aan Axel Witsel (Atlético Madrid), Romelu Lukaku (Inter) en Toby Alderweireld (Antwerp FC). Anderen zijn momenteel nog volop op zoek naar een nieuwe uitdaging. Bij die laatste groep hoort ook Jason Denayer.


De 26-jarige verdediger kreeg afgelopen seizoen te maken met de nodige blessures, maar indien fit stond hij de voorbije jaren doorgaans in de basis bij Olympique Lyon. Desondanks werd geen akkoord gevonden over een contractverlenging met de Franse traditieclub. En dus zal hij deze zomer andere oorden gaan opzoeken.

Verschillende clubs passeerden inmiddels al de revue. Onder meer SSC Napoli, AC Monza en Stade Rennes werden genoemd, maar tot dusver werden die pistes nog niet concreet. Daar lijkt nu evenwel verandering in te gaan komen. Zo zou de 27-jarige verdediger goed en wel op weg zijn naar de Serie A.

POSITIEVE GESPREKKEN
Vorige geraakte bekend dat Denayer in beeld is bij Torino. Daar zoekt men een vervanger voor Gleison Bremer, die onlangs naar stadsgenoot Juventus trok. En de tweede club uit Turijn lijkt goede vorderingen te maken. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio stond Torino de voorbije dagen in nauw overleg met de zaakwaarnemers van Denayer. En de club hield positieve gevoelens over aan die gesprekken. De bedoeling zou dan ook zijn om de transfer deze week nog af te ronden.

LEES OOK: Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

Een fitte Denayer is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

2
2
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

61
61
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

30
30
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

36
36
'D-Day DAZN en Pro League: Belgische clubs in zak en as'

De perikelen rond DAZN, de telecomproviders en de Pro League blijven voortduren. Er is nog steeds ...

343
343
Euvrard voor topper tegen Charleroi: "Uiterst zeldzaam"

Standard moet dit weekend aan de bak tegen Sporting Charleroi. Een partij die ze moeten winnen, want ...

41
41
Hand van Mazzu al duidelijk: "Merkten we meteen"

OH Leuven kon eindelijk nog eens proeven van een overwinning. Felice Mazzu won met OHL met 1-3 op ...

56
56
Droomverhaal bij STVV: "Heb mijn moment gepakt"

STVV wist met 0-1 te winnen van Knokke en wist zich zo te plaatsen voor de volgende ronde van de ...

32
32
Vanhaezebrouck terug trainer bij Anderlecht?

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen KV Mechelen. Winnen is meer dan ooit nodig, ...

492
492
Zeqiri doet boekje open over vertrek bij Standard én Genk

KRC Genk verkocht afgelopen zomer Andi Zeqiri voor een bedrag van ruim 2 miljoen euro aan Widzew ...

152
152
Cercle Brugge eindelijk met de zege, Gerkens niet tevreden

Cercle Brugge kon eindelijk nog eens winnen. In de Beker van België wisten ze met 1-0 de zege ...

31
31
Boskamp: "Belachelijk van de fans van Anderlecht"

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar de prestatie was na de vroege 2-0 van een onthutsend ...

239
239
Club Brugge in shock: Celtic lokt Hayen met monsterloon

Plots duikt Nicky Hayen op de shortlist van Celtic na het vertrek van Brendan Rodgers. De Schotse ...

613
613
Megastunt een feit: "Horen thuis in Jupiler Pro League"

Er vielen zeer weinig verrassingen te noteren in de Croky Cup. Dat is in principe jammer, want ...

135
135
Lammens geeft extra reden: "Daarom trok ik naar Man Utd"

Senne Lammens versierde aan het einde van de zomermercato een gigantisch mooie transfer van Royal ...

127
127
Stijnen oordeelt na pandoering: "Dat had niet gemogen"

Stijn Stijnen hoopte stiekem met Patro Eisden eens ouderwets te stunten op het veld van AA Gent. Dat ...

95
95
Deschacht: "Verschueren is fan van hem als trainer"

RSC Anderlecht is weer bijzonder pover bezig. De transfers zijn voorlopig geen succes en Besnik Hasi ...

507
507
Leko over de grote ambitie: "Er niet over praten"

Bij AA Gent tankten ze weer het nodige vertrouwen tegen Patro Eisden. Ze wonnen met maar liefst 5-0. ...

62
62
Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

264
264
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

209
209
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

647
647
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

155
155
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

103
103
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

123
123
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

182
182

Meer sportnieuws