'Anderlecht denkt aan spraakmakende comeback'

door
'Anderlecht denkt aan spraakmakende comeback'

In aanloop naar de competitieopener van zondag tegen KV Oostende, is RSC Anderlecht nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Brusselaars moeten allicht op zoek naar een nieuwe jonge (reserve-)doelman nu Bart Verbruggen op punt staat om naar Burnley FC te vertrekken. Daarnaast staat ook een nieuwe aanvaller op de verlanglijst.


Met Sebastiano Esposito haalde RSCA al een nieuwe (target)spits op huurbasis weg bij Internazionale. De verwachting is dat de Italiaan komend seizoen ook als titularis wordt uitgespeeld. Maar Paars-Wit zou nog een extra centrumaanvaller verlangen, iemand die naast Esposito voor meer diepgang kan zorgen. En daarvoor mikken de Brusselaars op de komst van Fabio Silva.

Het Portugese toptalent, dat destijds zo'n 40 miljoen euro kostte, zou een jaartje geleend worden van Wolverhampton. Verschillende bronnen melden dat zijn komst nabij is, maar in het Lotto Park blijft men voorzichtig en wil men nog niets bevestigen. Het zou immers niet de eerste keer zijn dat een deal op het laatste moment alsnog afketst. De recordkampioen zou zelfs al enkele alternatieve pistes onderzoeken.

VERRASSENDE COMEBACK
En volgens SudPresse denkt men daarvoor onder meer aan een oude bekende. Zo zou de naam van Christian Kouamé opnieuw rondgaan op Neerpede. De Ivoriaan werd vorig seizoen al gehuurd van ACF Fiorentina. De Italianen willen hem nu definitief verkopen, maar de interesse is erg beperkt. En indien daar geen verandering in komt, zou Fiorentina alsnog een nieuwe huurbeurt overwegen. In dat geval komt Anderlecht weer in aanmerking. Het valt echter te betwijfelen of RSCA zo lang wil/kan wachten. En wanneer de komst van Silva toch wordt afgerond, zou een comeback van Kouamé ook niet langer aan de orde zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

Met de huidige kern moet RSCA zeker een plek in de top 3 kunnen halen ...

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

8
8
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

33
33
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

135
135
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

101
101
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

71
71
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

118
118
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

134
134
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

164
164
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

172
172
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

143
143
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

541
541
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

94
94
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

336
336
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

183
183
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

147
147
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

103
103
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

568
568
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

417
417
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

100
100
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1102
1102
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

144
144
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

212
212

Meer sportnieuws