'Anderlecht pakt uit met twee fraaie aanwinsten'

door
'Anderlecht pakt uit met twee fraaie aanwinsten'

RSC Anderlecht lijkt helemaal klaar voor zijn competitieopener van aanstaande zondag op eigen veld tegen KV Oostende. De ploeg van coach Felice Mazzu won afgelopen weekend immers met 3-0 in de galawedstrijd tegen Olympique Lyon. Ondertussen blijven de Brusselaars nog volop aan de selectie sleutelen.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo staan de teller inmiddels op drie zomerse aanwinsten. De club blijkt echter niet helemaal klaar met het huiswerk aan inkomende zijde. Begin deze maand geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Paars-Wit wil uitpakken met de komst van Fabio Silva. Alles werd in gereedheid gebracht om de jonge Portugees op huurbasis over te nemen van Wolverhampton Wanderers. En een doorbraak is nu ook nabij.

Even dreigde het dossier te stokken omdat Wolves het contract van de aanvaller eerst wou verlengen. Maar verschillende bronnen melden dat er nu toch een doorbraak is gevonden. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano vonden Silva en Wolverhampton een akkoord over een contractverlenging van één jaar. Zodra al papieren getekend zijn, kan hij zijn huurtransfer naar Anderlecht beklinken.

EXTRA DOELMAN
Maar daar blijft het niet bij. Anderlecht zou namelijk op punt staan om afscheid te nemen van Bart Verbruggen. De talentvolle doelman lijkt Vincent Kompany voor de nodige miljoenen te gaan volgen naar Burnley FC. Indien hij vertrekt wil RSCA een directe vervanger aantrekken. Iemand die doublure kan zijn voor Hendrik Van Crombrugge, maar terwijl ook met de beloften in de Challenger Pro League aan de slag kan gaan. Volgens La Dernière Heure blijft Maxime Delanghe (PSV) een belangrijke piste.

LEES OOK: Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

Anderlecht heeft momenteel een sterkere selectie dan vorig jaar ...

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

46
46
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

26
26
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

110
110
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

114
114
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

311
311
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

200
200
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

368
368
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

170
170
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

357
357
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

89
89
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

71
71
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

533
533
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

748
748
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

99
99
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

154
154
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1625
1625
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

235
235
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1524
1524
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

522
522
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws