'Club Brugge wil verrassen met smaakmaker JPL'

door
'Club Brugge wil verrassen met smaakmaker JPL'

Club Brugge heeft zaterdag zijn oefencampagne aangevat met een droge 3-0-overwinning tegen Thes Sport. En dat de terwijl de selectie van coach Carl Hoefkens nog lang niet compleet is. De clubleiding is momenteel namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Zo wil de landskampioen graag nog een spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Nieuwkomer Ferran Jutgla liet tegen Thes Sport weliswaar van zich spreken met twee treffers, maar om op meerdere fronten te scoren zal toch meer offensieve versterking nodig zijn. Inmiddels doen dan ook verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen. Maar daar zal het niet bij blijven. De Bruggelingen mikken daarnaast immers op nog een extra (flank)aanvaller en een nieuwe middenvelder.

Voor die laatste positie wordt ook in eigen land gespeurd. De interesse in Casper Nielsen is al een tijdje bekend, maar diens club Union SG heeft het dossier er niet makkelijk op gemaakt. Bij SudPresse schuift men nu echter nog een andere naam naar voren. Zo zou ook Selim Amallah op het Brugse verlanglijstje staan. De Marokkaanse international ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Standard, maar zou bij een goed bod mogen vertrekken.

TWEE CONCURRENTEN
Hoe nadrukkelijk de Brugse interesse heerst en of er al een bod is neergelegd, wordt niet vermeld. Maar samen met Lille OSC en Real Valladolid zou de landskampioen momenteel het meest concreet zijn. Amallah zelf, die absoluut wil vertrekken in Luik, had eerst een voorkeur voor het buitenland, maar CL-voetbal in Brugge zou hem wel eens op andere gedachten kunnen brengen. In ieder geval zal hij de juiste keuze moeten maken met oog op de Marokkaanse WK-selectie.

LEES OOK: 'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Amallah zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

7
7
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

39
39
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

74
74
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

38
38
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

444
444
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

257
257
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

106
106
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

266
266
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

193
193
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

323
323
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

329
329
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

122
122
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

454
454
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

94
94
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

393
393
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

366
366
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

280
280
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

218
218
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

492
492
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws