'Club Brugge wil verrassen met smaakmaker JPL'

door
'Club Brugge wil verrassen met smaakmaker JPL'

Club Brugge heeft zaterdag zijn oefencampagne aangevat met een droge 3-0-overwinning tegen Thes Sport. En dat de terwijl de selectie van coach Carl Hoefkens nog lang niet compleet is. De clubleiding is momenteel namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Zo wil de landskampioen graag nog een spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Nieuwkomer Ferran Jutgla liet tegen Thes Sport weliswaar van zich spreken met twee treffers, maar om op meerdere fronten te scoren zal toch meer offensieve versterking nodig zijn. Inmiddels doen dan ook verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen. Maar daar zal het niet bij blijven. De Bruggelingen mikken daarnaast immers op nog een extra (flank)aanvaller en een nieuwe middenvelder.

Voor die laatste positie wordt ook in eigen land gespeurd. De interesse in Casper Nielsen is al een tijdje bekend, maar diens club Union SG heeft het dossier er niet makkelijk op gemaakt. Bij SudPresse schuift men nu echter nog een andere naam naar voren. Zo zou ook Selim Amallah op het Brugse verlanglijstje staan. De Marokkaanse international ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Standard, maar zou bij een goed bod mogen vertrekken.

TWEE CONCURRENTEN
Hoe nadrukkelijk de Brugse interesse heerst en of er al een bod is neergelegd, wordt niet vermeld. Maar samen met Lille OSC en Real Valladolid zou de landskampioen momenteel het meest concreet zijn. Amallah zelf, die absoluut wil vertrekken in Luik, had eerst een voorkeur voor het buitenland, maar CL-voetbal in Brugge zou hem wel eens op andere gedachten kunnen brengen. In ieder geval zal hij de juiste keuze moeten maken met oog op de Marokkaanse WK-selectie.

LEES OOK: "Dan klopt er iets niet" - kaping bij Gouden Schoen?

Amallah zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

"Dan klopt er iets niet" - kaping bij Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

4
4
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

7
7
Lukaku doet boekje open: zo denkt topspits écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

182
182
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

155
155
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

52
52
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

106
106
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

291
291
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

83
83
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

202
202
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

88
88
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

430
430
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

63
63
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

424
424
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

830
830
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

250
250
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1104
1104
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

582
582
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

552
552
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

619
619
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

24
24
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

69
69
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

529
529
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

407
407
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

292
292

Meer sportnieuws