'Terugkeer naar Frankrijk lonkt voor Mirallas'

door
'Terugkeer naar Frankrijk lonkt voor Mirallas'

Kevin Mirallas lijkt op zijn 34ste in de nadagen van zijn carrière beland te zijn. De ex-Rode Duivel groeide de voorbije jaren uit tot een ware clubhopper, want hij versleet in de laatste vijf jaar maar liefst zes clubs. Nadat hij bij Everton op een zijspoor beland was, bleef hij nooit langer dan een jaar bij Olympiakos, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep en Moreirense.


Bij die laatste club belandde Mirallas in januari. Hij tekende als vrije speler bij de Portugese staartploeg, nadat hij een halfjaar zonder club gezeten had. De voorbije maanden scoorde hij nog één keer in zeven matchen voor Moreirense, maar daarmee kon hij niet verhinderen dat zijn ploeg alsnog uit de hoogste klasse degradeerde. Desondanks hoeft de aanvaller niet te klagen over een gebrek aan interesse.

De voorbije dagen was er al sprake van een mogelijke terugkeer naar Saint-Etienne, maar ook een andere Franse club blijkt een optie. Volgens MSV Foot heeft nu ook AC Ajaccio naar Mirallas geïnformeerd. De club uit Corsica keert volgend seizoen terug in de Ligue 1, nadat ze dit seizoen als tweede in de Ligue 2 eindigden. Van Saint-Etienne kreeg Mirallas nog geen antwoord, dus Ajaccio kan een optie zijn.

HEIMAT
Daarmee lijkt Mirallas terug te keren naar het land waar hij zijn carrière lanceerde. Hij ging immers al op zijn zestiende in Frankrijk aan de slag, nadat hij de jeugd van Standard verruilde voor die van Lille. Bij die club zou hij ook doorbreken in het A-elftal, om daarna via Saint-Etienne en Olympiakos bij Everton te belanden.


Zou dat een mooie uitdaging zijn voor Mirallas?

Meest recent

Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

8
8
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

24
24
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

132
132
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

136
136
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

47
47
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

34
34
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

83
83
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

212
212
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

151
151
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

216
216
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

151
151
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

317
317
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

86
86
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

59
59
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

122
122
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

306
306
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

215
215
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

78
78
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

196
196
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

129
129
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

64
64
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

802
802
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

951
951
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

480
480

Meer sportnieuws