'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

door
'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

Kevin Mirallas (34) zit momenteel zonder club. Onze landgenoot zag zijn contract aflopen bij het Portugese Moreirense en die samenwerking werd niet verlengd. De aanvaller zou nu op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Daarvoor zou hij grote opofferingen willen brengen.


Volgens het Franse MSV Foot is Mirallas aangeboden bij Saint-Étienne. Bij die club speelde hij in het verleden al 69 duels (5 goals, 4 assists). Mirallas zou bereid zijn om in te leveren en een stevige financiële inspanning te doen om een transfer te forceren. Afwachten of Saint-Étienne, dat volgend seizoen zal uitkomen in de Ligue 2, zijn ex-speler in de armen sluit.

Dit seizoen kwam Mirallas maar weinig in actie voor Moreirense. Hij mocht slechts 8 keer op het veld komen en was daarin goed voor 1 goal. Voor zijn Portugese avontuur speelde Mirallas al voor heel wat clubs in verschillende landen. Hij brak door bij OSC Lille, waarna het naar Olympiakos, Everton en ACF Fiorentina ging. In ons land speelde hij kortstondig voor Antwerp, maar die passage werd geen groot succes. Daarna trok hij naar het Turkse Gaziantep FK en finaal Moreirense.

RODE DUIVEL

Mirallas telt ook heel wat caps voor de Rode Duivels. Hij kwam 60 keer in actie voor ons land. Daarin was hij goed voor 10 goals. Hij maakte ook deel uit van de succesvolle lichting op de Olympische Spelen in 2008. België haalde toen de halve finale, maar bleef achter zonder medaille. Hij speelde één groot toernooi voor de Duivels, namelijk het WK in 2014 (Brazilië). Daar schopten Mirallas en co het tot in de kwartfinales.

Moet Saint-Étienne hem een kans geven?

Meest recent

JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

4
4
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

58
58
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

11
11
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

179
179
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

21
21
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

71
71
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

59
59
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

614
614
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

56
56
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

159
159
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

90
90
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

81
81
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

129
129
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

106
106
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

92
92
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

37
37
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

75
75
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

199
199
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

426
426
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

233
233
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

236
236
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

191
191
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

81
81

Meer sportnieuws