'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

door
'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

Kevin Mirallas (34) zit momenteel zonder club. Onze landgenoot zag zijn contract aflopen bij het Portugese Moreirense en die samenwerking werd niet verlengd. De aanvaller zou nu op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Daarvoor zou hij grote opofferingen willen brengen.


Volgens het Franse MSV Foot is Mirallas aangeboden bij Saint-Étienne. Bij die club speelde hij in het verleden al 69 duels (5 goals, 4 assists). Mirallas zou bereid zijn om in te leveren en een stevige financiële inspanning te doen om een transfer te forceren. Afwachten of Saint-Étienne, dat volgend seizoen zal uitkomen in de Ligue 2, zijn ex-speler in de armen sluit.

Dit seizoen kwam Mirallas maar weinig in actie voor Moreirense. Hij mocht slechts 8 keer op het veld komen en was daarin goed voor 1 goal. Voor zijn Portugese avontuur speelde Mirallas al voor heel wat clubs in verschillende landen. Hij brak door bij OSC Lille, waarna het naar Olympiakos, Everton en ACF Fiorentina ging. In ons land speelde hij kortstondig voor Antwerp, maar die passage werd geen groot succes. Daarna trok hij naar het Turkse Gaziantep FK en finaal Moreirense.

RODE DUIVEL

Mirallas telt ook heel wat caps voor de Rode Duivels. Hij kwam 60 keer in actie voor ons land. Daarin was hij goed voor 10 goals. Hij maakte ook deel uit van de succesvolle lichting op de Olympische Spelen in 2008. België haalde toen de halve finale, maar bleef achter zonder medaille. Hij speelde één groot toernooi voor de Duivels, namelijk het WK in 2014 (Brazilië). Daar schopten Mirallas en co het tot in de kwartfinales.

Moet Saint-Étienne hem een kans geven?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

21
21
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

141
141
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

515
515
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

125
125
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

373
373
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

281
281
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

405
405
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

424
424
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

233
233
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

325
325
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

457
457
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

295
295
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

366
366
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

711
711
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

285
285
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

505
505

Meer sportnieuws