'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

door
'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

Kevin Mirallas (34) zit momenteel zonder club. Onze landgenoot zag zijn contract aflopen bij het Portugese Moreirense en die samenwerking werd niet verlengd. De aanvaller zou nu op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Daarvoor zou hij grote opofferingen willen brengen.


Volgens het Franse MSV Foot is Mirallas aangeboden bij Saint-Étienne. Bij die club speelde hij in het verleden al 69 duels (5 goals, 4 assists). Mirallas zou bereid zijn om in te leveren en een stevige financiële inspanning te doen om een transfer te forceren. Afwachten of Saint-Étienne, dat volgend seizoen zal uitkomen in de Ligue 2, zijn ex-speler in de armen sluit.

Dit seizoen kwam Mirallas maar weinig in actie voor Moreirense. Hij mocht slechts 8 keer op het veld komen en was daarin goed voor 1 goal. Voor zijn Portugese avontuur speelde Mirallas al voor heel wat clubs in verschillende landen. Hij brak door bij OSC Lille, waarna het naar Olympiakos, Everton en ACF Fiorentina ging. In ons land speelde hij kortstondig voor Antwerp, maar die passage werd geen groot succes. Daarna trok hij naar het Turkse Gaziantep FK en finaal Moreirense.

RODE DUIVEL

Mirallas telt ook heel wat caps voor de Rode Duivels. Hij kwam 60 keer in actie voor ons land. Daarin was hij goed voor 10 goals. Hij maakte ook deel uit van de succesvolle lichting op de Olympische Spelen in 2008. België haalde toen de halve finale, maar bleef achter zonder medaille. Hij speelde één groot toernooi voor de Duivels, namelijk het WK in 2014 (Brazilië). Daar schopten Mirallas en co het tot in de kwartfinales.

Moet Saint-Étienne hem een kans geven?

Meest recent

Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

3
3
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

88
88
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

60
60
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

325
325
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

64
64
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

125
125
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

83
83
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

121
121
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

175
175
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

234
234
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

109
109
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

43
43
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

63
63
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

302
302
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

66
66
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

368
368
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

304
304
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

249
249
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

432
432
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

151
151
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

341
341
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

314
314
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

174
174

Meer sportnieuws