'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

121 stemmen
'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

Kevin Mirallas (34) zit momenteel zonder club. Onze landgenoot zag zijn contract aflopen bij het Portugese Moreirense en die samenwerking werd niet verlengd. De aanvaller zou nu op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Daarvoor zou hij grote opofferingen willen brengen.


Volgens het Franse MSV Foot is Mirallas aangeboden bij Saint-Étienne. Bij die club speelde hij in het verleden al 69 duels (5 goals, 4 assists). Mirallas zou bereid zijn om in te leveren en een stevige financiële inspanning te doen om een transfer te forceren. Afwachten of Saint-Étienne, dat volgend seizoen zal uitkomen in de Ligue 2, zijn ex-speler in de armen sluit.

Dit seizoen kwam Mirallas maar weinig in actie voor Moreirense. Hij mocht slechts 8 keer op het veld komen en was daarin goed voor 1 goal. Voor zijn Portugese avontuur speelde Mirallas al voor heel wat clubs in verschillende landen. Hij brak door bij OSC Lille, waarna het naar Olympiakos, Everton en ACF Fiorentina ging. In ons land speelde hij kortstondig voor Antwerp, maar die passage werd geen groot succes. Daarna trok hij naar het Turkse Gaziantep FK en finaal Moreirense.

RODE DUIVEL

Mirallas telt ook heel wat caps voor de Rode Duivels. Hij kwam 60 keer in actie voor ons land. Daarin was hij goed voor 10 goals. Hij maakte ook deel uit van de succesvolle lichting op de Olympische Spelen in 2008. België haalde toen de halve finale, maar bleef achter zonder medaille. Hij speelde één groot toernooi voor de Duivels, namelijk het WK in 2014 (Brazilië). Daar schopten Mirallas en co het tot in de kwartfinales.

Moet Saint-Étienne hem een kans geven?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

21
21
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

69
69
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

42
42
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

44
44
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

124
124
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

459
459
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

73
73
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

198
198
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

130
130
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

191
191
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

642
642
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

53
53
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

68
68
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

438
438
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

458
458
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

570
570
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1085
1085
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

568
568
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

114
114
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

152
152
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

117
117
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

168
168

Meer sportnieuws