'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

door
'Mirallas doet gigantische opoffering voor nieuwe club'

Kevin Mirallas (34) zit momenteel zonder club. Onze landgenoot zag zijn contract aflopen bij het Portugese Moreirense en die samenwerking werd niet verlengd. De aanvaller zou nu op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Daarvoor zou hij grote opofferingen willen brengen.


Volgens het Franse MSV Foot is Mirallas aangeboden bij Saint-Étienne. Bij die club speelde hij in het verleden al 69 duels (5 goals, 4 assists). Mirallas zou bereid zijn om in te leveren en een stevige financiële inspanning te doen om een transfer te forceren. Afwachten of Saint-Étienne, dat volgend seizoen zal uitkomen in de Ligue 2, zijn ex-speler in de armen sluit.

Dit seizoen kwam Mirallas maar weinig in actie voor Moreirense. Hij mocht slechts 8 keer op het veld komen en was daarin goed voor 1 goal. Voor zijn Portugese avontuur speelde Mirallas al voor heel wat clubs in verschillende landen. Hij brak door bij OSC Lille, waarna het naar Olympiakos, Everton en ACF Fiorentina ging. In ons land speelde hij kortstondig voor Antwerp, maar die passage werd geen groot succes. Daarna trok hij naar het Turkse Gaziantep FK en finaal Moreirense.

RODE DUIVEL

Mirallas telt ook heel wat caps voor de Rode Duivels. Hij kwam 60 keer in actie voor ons land. Daarin was hij goed voor 10 goals. Hij maakte ook deel uit van de succesvolle lichting op de Olympische Spelen in 2008. België haalde toen de halve finale, maar bleef achter zonder medaille. Hij speelde één groot toernooi voor de Duivels, namelijk het WK in 2014 (Brazilië). Daar schopten Mirallas en co het tot in de kwartfinales.

LEES OOK: Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Moet Saint-Étienne hem een kans geven?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

20
20
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

45
45
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

22
22
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

44
44
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

226
226
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

266
266
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

169
169
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

210
210
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

247
247
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

476
476
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

92
92
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

158
158
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

207
207
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

110
110
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

58
58
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

152
152
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

224
224
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

147
147
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

612
612

Meer sportnieuws