Cercle Brugge is een ploeg die kansen geeft aan de eigen jeugd. De Vereniging speelt met zijn U23 volgend seizoen in Tweede Nationale. Het heeft een coach gevonden voor dat elftal.
"Cercle Brugge verwelkomt Bart Plassschaert (31) als U23 coach. Bart komt over van AA Gent en was eerder ook al actief voor Beerschot en Zulte Waregem." De coach is zeer opgetogen over deze kans. "De U23 van Cercle trainen wordt voor mij een interessante uitdaging. In de gesprekken die ik voerde kreeg ik onmiddellijk een goede en professionele indruk. Je voelt aan alles en iedereen dat er veel ambitie heerst. Het wordt een schitterende leeromgeving om als jonge ploeg in Tweede Nationale te voetballen", meldt hij op de website van Cercle.
Op de kanalen van AA Gent nam hij dan weer afscheid van de club. "Het was een onvergetelijk seizoen met onze U15. Enorm leerrijk en tegelijk een emotionele rollercoaster. De spelers waren er op gebrand om geschiedenis te schrijven en stonden vanaf dag 1 open voor onze tactische richtlijnen. Het was vaak een plezier om hen op het veld bezig te zien. Dat vijf spelers intussen een profcontract bij KAA Gent hebben mogen tekenen, geeft veel voldoening. Toch is de weg voor die jongens nog lang en dat wil ik bij deze graag nog eens benadrukken. Ik wens hen het allerbeste toe en ook al ben ik straks hun coach niet meer, ze mogen me altijd aanspreken."
➤ Bart Plasschaert wordt vanaf komend seizoen coach van Cercle Brugge U23.
— Cercle Brugge (@cercleofficial) May 31, 2022
🙏 Welkom, Bart!
LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen
Claudio Reulens