'Anderlecht hoopt op miljoenendeal met Valencia'

door
'Anderlecht hoopt op miljoenendeal met Valencia'

RSC Anderlecht moet geld zien te vinden voor nieuwe spelers en de Brusselaars willen daarbij vooral hun huurlingen verkopen. Na Michel Vlap keert één speler ook terug naar Anderlecht. In afwachting van een volgende transfer.


Mohammed Dauda liet via Instagram weten dat hij volgend seizoen niet meer voor de Spaanse tweedeklasser Cartagena zal spelen. De aanvaller speelde er dit jaar op huurbasis en de club heeft niet de middelen om de transferprijs van boven de 500.000 euro op te hoesten. Volgens een Spaanse journalist zou Valencia een oogje hebben op de revelatie van de Spaanse tweede klasse. Paars-Wit zou 2 à 3 miljoen euro willen vangen voor Dauda, maar dat lijkt wel heel veel geld te zijn voor een speler die nog maar één jaar contract heeft in Brussel.

KOMPANY

Dauda kende wel een goed seizoen de Spaanse tweede klasse. Hij was goed voor 9 goals en 3 assists in 35 competitiewedstrijden. De aanvaller ligt nog één jaar onder contract bij Anderlecht. Onze redactie had onlangs nog een gesprek met Dauda en hij was toen lovend over Vincent Kompany, die hem veel bijleerde.

"Hij heeft mij bijzonder veel bijgeleerd en onder hem heb ik heel veel progressie weten te boeken. Ik contacteer hem nog regelmatig om raad te vragen omrent bepaalde situaties in wedstrijden. Dan vraag ik wat ik daar beter zou kunnen doen. Ik zal hem eeuwig dankbaar zijn voor de raad en advies die hij mij geeft, en dat hij tijd vrijmaakt voor mij”, zei Dauda toen aan onze redactie.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

Zal hij RSCA een pak geld opleveren?

Meest recent

Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

4
4
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

9
9
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

151
151
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

84
84
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

151
151
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

793
793
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

363
363
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

353
353
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

174
174
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

160
160
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

298
298
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

258
258
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

92
92
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

316
316
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

265
265
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

461
461
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

477
477
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

294
294
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

241
241
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

427
427
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

112
112

Meer sportnieuws