'PSG wil Barça wéér van sterkhouder beroven'

door
'PSG wil Barça wéér van sterkhouder beroven'

FC Barcelona blijft behoorlijk wisselvallig presteren. Naar volgend seizoen toe zou coach Xavi Hernandez dan ook extra versterking verlangen, zo zou de Spanjaard mikken op liefst zeven extra spelers. Maar om die transfers te bekostigen zullen wel extra middelen gevonden moeten worden.


Zoals geweten kampt Barça met een enorme schuldenberg. Om toch met de nodige slagkracht de transfermarkt op te trekken, zou voorzitter Joan Laporta momenteel dan ook zoeken naar extra investeerders. Daarnaast zal de club allicht ook spelers moeten verkopen om extra middelen te vergaren. Eén van de namen die daarvoor naar voren worden geschoven, is die van Frenkie de Jong.

Zo zou zijn ex-trainer Eric ten Hag hem volgend seizoen naar diens nieuwe club Manchester United willen halen. Er liggen echter nog meer grootmachten op de loer. Bayern München werd in het verleden bijvoorbeeld al genoemd als mogelijke bestemming. Ook Juventus zou zijn situatie van dichtbij zou opvolgen. En bij SPORT schuift men nu ook de naam van Paris Saint-Germain naar voren.

VOETSPOREN MESSI EN NEYMAR
De kersverse kampioen van Frankrijk trok destijds al aan de mouw van De Jong toen hij op het punt stond om bij Ajax te vertrekken. Toen moesten de Parijzenaars de duimen leggen voor Barça, maar nu zouden ze dus een herkansing kunnen krijgen. De Nederlander zou niet de eerste sterkhouder zijn die Camp Nou inruilt voor het Parc des Princes. Onder meer Neymar Jr. en Lionel Messi maakten eerder al dezelfde beweging.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

🚀

Bij een goed bod moet Barça De Jong laten gaan ...

Meest recent

Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

0
0
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

65
65
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

43
43
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

50
50
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

262
262
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

138
138
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

203
203
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

138
138
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

302
302
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

406
406
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

239
239
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

117
117
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

322
322
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

165
165
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

403
403
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

686
686
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

120
120
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

503
503

Meer sportnieuws