'Real Madrid en Atlético Madrid kloppen aan bij RSCA'

door
'Real Madrid en Atlético Madrid kloppen aan bij RSCA'

RSC Anderlecht zet het vrouwenvoetbal in België al enige tijd op de kaart en de Brusselaars kunnen vandaag de vijfde opeenvolgende titel vieren als ze niet verliezen van OHL. Het zou wel eens de laatste titel kunnen worden voor Tessa Wullaert.


De aanvalster weet immers nog niet of ze ook volgend seizoen nog voor de dames van Anderlecht zal spelen. Er is geen budget voor grote aankopen en Anderlecht trekt de kaart van de jonge talenten. Gaat Wullaert mee om het vrouwenvoetbal in België te blijven promoten, of verkiest ze een nieuwe buitenlandse uitdaging? Volgens het Spaanse AS kan ze alvast aan de slag bij Real Madrid en Atlético Madrid. Het vrouwenvoetbal leeft in Spanje, zo waren er onlangs 90.000 toeschouwers in Camp Nou voor de partij tussen FC Barcelona en VfL Wolfsburg.

WAANZINNIGE CIJFERS

Wullaert geeft in de Spaanse media dat ze contacten heeft met de twee Spaanse clubs en ze ziet zichzelf wel aan de slag gaan in Spanje. "Er zijn contacten geweest met Atlético en Real Madrid, maar wie weet. Het hangt ervan af of we een akkoord bereiken met een team, maar ik zou graag in Spanje spelen." De kans lijkt dus steeds groter te worden dat hét uithangbord van het damesvoetbal België gaat verlaten.

Wullaert speelde in het verleden al voor Wolfsburg en Manchester City. Dit seizoen was ze bij Anderlecht al goed voor 34 goals en 16 assists en dat in amper 24 partijen. Het is duidelijk dat Wullaert veel te sterk is voor de Belgische competitie.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Zal ze RSCA verlaten?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

80
80
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

105
105
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

116
116
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

224
224
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

327
327
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

195
195
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

513
513
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

177
177
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

472
472
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

291
291
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1238
1238
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

415
415
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

393
393
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

376
376
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

289
289
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

499
499
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

353
353
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3084
3084
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

772
772
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

472
472
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

349
349

Meer sportnieuws