'Milan heeft nieuwe topverdediger beet'

door
'Milan heeft nieuwe topverdediger beet'

AC Milan heeft dit weekend dure punten laten liggen in de Serie A. De Rossoneri speelden 0-0 gelijk tegen het Bologna van Arthur Theate en zagen zo Napoli dichterbij sluipen in het klassement.


De Milanese club blijft wel op kop in Italië, maar ziet de Napolitanen naderen tot op één schamel puntje. Stadsgenoot Internazionale volgt op vier punten, met één wedstrijd minder op de teller. Het belooft dus nog razend spannend te worden in de strijd om de titel in de laars. Ondertussen is Milan op de transfermarkt bezig met de toekomst. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft de club zo goed als een nieuwe verdediger beet.

Milan zou dicht bij een akkoord staan met de Nederlander Sven Botman (22). Er zouden gesprekken lopen met OSC Lille, de huidige club van de speler. Botman zou alvast graag naar Milan willen. Het zou de eerste aanwinst zijn voor volgend seizoen voor de koploper in de Serie A. Hij zou er ploegmaat kunnen worden van onze landgenoot Alexis Saelemaekers en een plekje in de verdediging moeten veroveren.

FRANS KAMPIOEN

Lille plukte Botman in de zomer van 2020 weg bij Ajax. Hij groeide er uit tot een vaste waarde achterin en mocht er vorig seizoen de titel vieren. Dit seizoen miste hij wel een deel van de Ligue 1 door blessures aan de lies en de hamstring. Ook het financieel sterke Newcastle United werd in al in verband gebracht met Botman, maar het lijkt volgens Romano dus Milan te gaan zijn dat het pleit zou gaan winnen.  

       AC Milan are really close to complete Sven Botman deal as first signing for the next season, work in progress. Talks are advanced as planned for months. 🔴🇳🇱 #ACMilan

JOUW MENING TELT:
Topverdediger?

Meest recent

'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

47
47
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

268
268
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

53
53
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

290
290
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

59
59
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

959
959
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

571
571
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

420
420
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1472
1472
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

584
584
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

571
571
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

456
456
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

202
202
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

141
141
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

125
125
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

187
187
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

84
84
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

551
551
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

177
177
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

397
397
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

592
592
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

120
120
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

148
148

Meer sportnieuws