Helpende hand Beerschot: "Dachten dat we Real waren"

door
Helpende hand Beerschot:

Met de moed der wanhoop heeft Beerschot VA zondagavond een broodnodige overwinning kunnen boeken. De hekkensluiter haalde het op eigen veld met 2-1 van KV Kortrijk. Een knappe prestatie van de Antwerpenaren, al kregen ze daarbij ook de nodige hulp van de bezoekers.


KVK was nochtans uitstekend gestart op 't Kiel. De Kerels kwamen al snel op voorsprong via een afgeweken bal van Marlos Moreno en had de wedstrijd nadien ook in handen. Maar na een twintigtal minuten ging de voet van het gaspedaal bij de West-Vlamingen. En daardoor kreeg Beerschot de kans om zich weer in de wedstrijd te knokken. En nadat de thuisploeg zelf op voorsprong was geklommen, was Kortrijk ook niet meer in staat om de knop om te draaien.

Steunpilaar Kristof D'Haene toonde zich dan ook scherp voor zijn ploeg. "We komen op 0-1 en zitten op rozen, maar dan gaan we nonchalant voetballen en denken we dat we al gewonnen hebben", sakkerde hij bij Sporza. "Dat werkt niet, want je ziet dat Beerschot nooit opgeeft. Ik denk dat we allemaal eens in de spiegel moeten kijken, want we speelden alsof we Real Madrid waren."

REVANCHE IN DERBY
Door deze verrassende nederlaag lijkt de top 8 wel stilaan buiten bereik voor KVK. Maar volgende week kan wel één en ander rechtgezet worden in de immer geladen burenstrijd met Zulte Waregem. "De laatste weken hadden we het geluk niet altijd aan onze kant, maar vandaag is dat geen verklaring voor hoe we hier 60 à 70 minuten gevoetbald hebben. Dat trok op niets meer. Volgende week is er de derby, dan gaan we er echt moeten staan", aldus D'Haene.

LEES OOK: KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

Voor KVK is het huidige seizoen al geslaagd ...

Meest recent

Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

25
25
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

24
24
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

157
157
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

68
68
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

79
79
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

456
456
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

57
57
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

70
70
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

128
128
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

55
55
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

41
41
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

100
100
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

119
119
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

47
47
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

360
360
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

638
638
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

176
176
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

201
201
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

310
310
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

450
450
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

418
418
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

212
212
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

349
349

Meer sportnieuws