Helpende hand Beerschot: "Dachten dat we Real waren"

door
Helpende hand Beerschot:

Met de moed der wanhoop heeft Beerschot VA zondagavond een broodnodige overwinning kunnen boeken. De hekkensluiter haalde het op eigen veld met 2-1 van KV Kortrijk. Een knappe prestatie van de Antwerpenaren, al kregen ze daarbij ook de nodige hulp van de bezoekers.


KVK was nochtans uitstekend gestart op 't Kiel. De Kerels kwamen al snel op voorsprong via een afgeweken bal van Marlos Moreno en had de wedstrijd nadien ook in handen. Maar na een twintigtal minuten ging de voet van het gaspedaal bij de West-Vlamingen. En daardoor kreeg Beerschot de kans om zich weer in de wedstrijd te knokken. En nadat de thuisploeg zelf op voorsprong was geklommen, was Kortrijk ook niet meer in staat om de knop om te draaien.

Steunpilaar Kristof D'Haene toonde zich dan ook scherp voor zijn ploeg. "We komen op 0-1 en zitten op rozen, maar dan gaan we nonchalant voetballen en denken we dat we al gewonnen hebben", sakkerde hij bij Sporza. "Dat werkt niet, want je ziet dat Beerschot nooit opgeeft. Ik denk dat we allemaal eens in de spiegel moeten kijken, want we speelden alsof we Real Madrid waren."

REVANCHE IN DERBY
Door deze verrassende nederlaag lijkt de top 8 wel stilaan buiten bereik voor KVK. Maar volgende week kan wel één en ander rechtgezet worden in de immer geladen burenstrijd met Zulte Waregem. "De laatste weken hadden we het geluk niet altijd aan onze kant, maar vandaag is dat geen verklaring voor hoe we hier 60 à 70 minuten gevoetbald hebben. Dat trok op niets meer. Volgende week is er de derby, dan gaan we er echt moeten staan", aldus D'Haene.

LEES OOK: Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

Voor KVK is het huidige seizoen al geslaagd ...

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

2
2
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

15
15
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

56
56
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

23
23
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

66
66
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

256
256
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

261
261
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

32
32
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

79
79
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

100
100
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

178
178
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

92
92
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

312
312
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

125
125
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

398
398
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

142
142
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

161
161
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

122
122
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

162
162
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

402
402
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

495
495
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

797
797
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

367
367
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

225
225

Meer sportnieuws